КОЛЕЛО ХОДОВО 1701-MTB-050 F04 M10
Преглед на количката „СЮРМЕ БЕЗ ПРУЖИНА №4 /50093“ е добавен във вашата количка.
КУПИЧКА БРЮЛЕ 8,5 СМ 130 МЛ. 1 БРОЙ / 00010283
Обратно към продуктите
Кликнете за уголемяване
  • Диаметър на колелото – 50 мм.
21 налични
Описание
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ЗАКОПЧАЛКА ЗА КОМАРНИК БЯЛА
ЗАКОПЧАЛКА ЗА КОМАРНИК БЯЛА
Сравняване
  • Изработена е от пластмаса.
  • Размер: 53 мм
  • Размер на отворите : 4 мм
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
СЕРВИЗНА ДРЪЖКА СИЛИСТРА САТЕН 70
Предназначение За дървени и интериорни врати
Материал Метал
Вид Реверсивна
Размери 90 мм междуцентрие
Цвят Сатен
Материал Метал
Вид Реверсивна
СЕКРЕТНА ДРЪЖКА ГАБРОВО 1/2 МЕСИНГ
Вид Секретна дръжка
Серия Габрово
Междуцентрие 70мм
БРАВА CODKEY CD 2001 СЕКРЕТНА 90 ММ ШИП С НИКЕЛ
  • Марка: Codkey
  • Вид: Секретна
  • Материал: Метал
  • Цвят: Никел
  • Размери: 90 мм