КОЛЕЛО ХОДОВО 1701-MTB-050 F04 M10
Преглед на количката „ДРЪЖКА СИЛИСТРА С ТОПКА 70 БЯЛА“ е добавен във вашата количка.
КУПИЧКА БРЮЛЕ 8,5 СМ 130 МЛ. 1 БРОЙ / 00010283
Обратно към продуктите
ЕДНОЦВЕТНИ БАЛОНИ 20 / И02-8302
Кликнете за уголемяване
  • Диаметър на колелото – 50 мм.
21 налични
Описание
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ДРЪЖКА СИЛИСТРА ОБИКНОВЕНА 90 ШАГРЕН
Сравняване
ВИД: обикновена
СЪДЪРЖАНИЕ: крепеж/2 дръжки
ЦВЯТ: шагрен
МАТЕРИАЛ: метал/pvc покритие
МЕЖДУЦЕНТРИЕ: 90 мм
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
КОЛЕЛО ХОДОВО 1700-MMB-100
КОЛЕЛО ХОДОВО 1700-MMB-100
  • Диаметър на колелото - 100 мм.
Купи
Бърз преглед
КОЛЕЛО МЕБЕЛНО S-1801-PPB-050 M10
  • Размер - 50 мм.
ПАНТА ФАЛЦОВА ДЯСНА 13R / 11160413R
ВИД: Секретна
ЦВЯТ: Бял
МЕЖДУЦЕНТРИЕ: 70 мм
КОЛЕЛО ХОДОВО 1700-MTB-050 F04
КОЛЕЛО ХОДОВО 1700-MTB-050 F04
Цвят Шагрен
Марка Сонико
Вид Секретна дръжка
КОЛЕЛО ХОДОВО 1702-PPB-050
  • Диаметър на колелото - 38 мм.