КОЛЕЛО ХОДОВО 1701-MTB-050 F04 M10
Преглед на количката „КОЛЕЛО ХОДОВО 3802-MUR-125 F18“ е добавен във вашата количка.
КУПИЧКА БРЮЛЕ 8,5 СМ 130 МЛ. 1 БРОЙ / 00010283
Обратно към продуктите
ЕДНОЦВЕТНИ БАЛОНИ 20 / И02-8302
Кликнете за уголемяване
  • Диаметър на колелото – 50 мм.
21 налични
Описание
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ПАНТА ФАЛЦОВА ЛЯВА 13L / 11160413L
Сравняване
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
БРАВА SNC СЕКРЕТНА 90/40 С ПРАВ НАСРЕЩНИК НИКЕЛ
МАТЕРИАЛ: Стомана
ПОКРИТИЕ: Никел
РАЗМЕР: 90 / 40 мм
Купи
Бърз преглед
КОЛЕЛО ХОДОВО 2802-MTR-125 F18
КОЛЕЛО ХОДОВО 2802-MTR-125 F18
  • Диаметър на колелото - 125 мм.
ДРЪЖКА СИЛИСТРА СЕКРЕТНА 70 ШАГРЕН
За дървени и интериорни врати.
Габаритни размери на шилда, предназначени да покрият всички стари отвори при ремонт.
Втулков PVC лагер в компактност между шилда и ръкохватката.
ДРЪЖКА КЛАСИКО С ТОПКА 90 ЧЕРНА
Междуцентрие 90 мм
Цвят Черна
Предназначение За офиси, жилищни помещения и други.
  • За метални и дървени врати.
  • Габаритни размери на шилда, предназначени да покрият всички стари отвори при ремонт.
  • Покритие, устойчиво на различни атмосферни влияния.
  • Междуцентрие: 70 mm
Сервизна дръжка "Класико", 90 mm - различни цветове