КОЛЕЛО ХОДОВО 1701-MTB-050 F04 M10
Преглед на количката „ДРЪЖКА СИЛИСТРА СЕКРЕТНА 70 ШАГРЕН“ е добавен във вашата количка.
КУПИЧКА БРЮЛЕ 8,5 СМ 130 МЛ. 1 БРОЙ / 00010283
Обратно към продуктите
ЕДНОЦВЕТНИ БАЛОНИ 20 / И02-8302
Кликнете за уголемяване
  • Диаметър на колелото – 50 мм.
21 налични
Описание
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ДРЪЖКА КЛАСИКО ОБИКНОВЕНА 90 ЧЕРНА
Сравняване
Междуцентрие 70мм
Предназначение входни врати, вътрешни врати, сервизни помещения и др.
Марка Sonico
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
Междуцентрие 70мм
Марка Sonico
Купи
Бърз преглед
СТОПЕР ЗА ВРАТА ХРОМ
СТОПЕР ЗА ВРАТА МАТ ХРОМ
Размер: Ф40
Цвят: Матиран хром
Предназначение: Предпазва от нараняване, намаля шума
СЮРМЕ 50 ММ Ф6 БЯЛО Изработка от закалена стомана С 6 отвора за захващане В комплект с всички елементи за монтаж Цвят: Бял Размери: 50 х Ф6мм
СЮРМЕ 50 ММ Ф6 БЯЛО
СЮРМЕ 50 ММ Ф6 БЯЛО
  • Изработка от закалена стомана
  • С 6 отвора за захващане
  • В комплект с всички елементи за монтаж
  • Цвят: Бял
  • Размери: 50 х Ф6мм
КОЛЕЛО ХОДОВО 3300-MLS-125 F18
КОЛЕЛО ХОДОВО 3300-MLS-125 F18
  • Диаметър на колелото - 125 мм.