КОЛЕЛО ХОДОВО 1701-MTB-050 F04 M10
Преглед на количката „ОБИКНОВЕНА ДРЪЖКА КЛАСИКО ЧЕРНА 90“ е добавен във вашата количка.
КУПИЧКА БРЮЛЕ 8,5 СМ 130 МЛ. 1 БРОЙ / 00010283
Обратно към продуктите
ЕДНОЦВЕТНИ БАЛОНИ 20 / И02-8302
Кликнете за уголемяване
  • Диаметър на колелото – 50 мм.
21 налични
Описание
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
СЮРМЕ 60 ММ SONICO Ф8 АНТИК
Сравняване
СЮРМЕ 60 ММ SONICO Ф8 АНТИК
  • Материал: алуминий, стомана
  • Диаметър: 8 мм
  • Дължина: 60 мм
  • Цвят: антик
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
Ключалка L60 30/30 DIN никел
КЛЮЧАЛКА НИКЕЛ
  • Ключалка L60 30/30 DIN никел
Купи
Бърз преглед
ПАНТА ИЗХВЪРЛЯЩА НИСКО РАМО С АМОРТИСЬОР
Диаметър на чашката: 20 мм
Ъгъл на отваряне: 100°
Дълбочина на чашката: 10 мм
КОЛЕЛО ХОДОВО 3802-MUR-125
КОЛЕЛО ХОДОВО 3802-MUR-125
  • Диаметър на колелото - 125 мм.
СТОПЕР ЗА ВРАТА Ф40 ММ ПРОЗРАЧЕН
Цвят: Прозрачен
Предназначение: Предпазва от нараняване, намаля шума
ВИД: обикновена
СЪДЪРЖАНИЕ: крепеж/2 дръжки
ЦВЯТ: шагрен
МАТЕРИАЛ: метал/pvc покритие
МЕЖДУЦЕНТРИЕ: 90 мм