ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
Подсказка
Сравняване
СВРЕДЛО MATRIX ЗА БЕТОН, 26 Х 600 ММ, ДВОЙНА СПИРАЛА, SDS / 709649
  • Твърдосплавна пластина марка ВК8 има специално заточване
  • Изчислено е на ударно пробиване
  • Инструментът е направен от стомана марка 40Х
  • Корпусът на свредлото увеличава площта на сечение, което намалява амплитуда на вибрациите му
  • При работа със свредлата с дължина над 400 мм е необходимо допълнително пробиване с по-късо свредло
  • Опашката трябва да се смазва.
БИТОВЕ PH1 50ММ / 113869
Размер 50мм
Твърдост 53–54 HRc
Размер 1/2
Марка Matrix
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-80
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-80 / 164103
164103 ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-80
Свредло за бетон Размери: Ф 8 х 150мм
Свредло за бетон
  • Размери: Ф8 х 150мм
Подсказка
СВРЕДЛО MATRIX ЗА БЕТОН, 12 Х 400 ММ, ДВОЙНА СПИРАЛА, SDS / 710429
СВРЕДЛО CROSS HEAD RAIDER SDS-PLUS Ф10Х260MM / 153667
ДЪЛЖИНА 260 мм.
ДИАМЕТЪР 10 мм.
ЗАХВАТ SDS+
ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ Бетон
Четка за бормашина
Четка за бормашина, плоска Ø 30 мм, 744409 Плоска с опашка. Диаметър: 30 мм Диаметър на опашката: 6 мм Изработена е от стоманена вълнообразна тел, с месингово покритие. Прилага се за почистване на метални повърхности от ръжда (корозия) на всякакви метални повърхности (стомана, алуминий, цинкова сплав, месинг, мед и др., както и за благородни метали), замърсявания и др.