ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „ШКУРКА ЗА ЪГЛОШЛАЙФ КРЪГЛА САМОЗАЛЕПВАЩА P220 125мм 5БРОЯ / 738099“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ФРЕЗЕР ЗА ОТВОР Ф40MM
Сравняване
ФРЕЗЕР ЗА ОТВОР Ф40MM / 154606
  • Фрезер, подходящ за дърво.
  • Захват - Цилиндрична опашка
  • Диаметър на опашката - ф8мм
  • Диаметър - ф40мм
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
Шкурка кръгла за шлифовъчна машина, самозалепваща, P 60, 115 mm, 10 бр. от ​MTX (Matrize Handels GmbH) Germany
ШКУРКА MATRIX КРЪГЛА ЗА ШЛИФОВЪЧНА МАШИНА, САМОЗАЛЕПВАЩА, P / 738209
Купи
Бърз преглед
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ Ф 10.5 ВЮРТ
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ Ф 10.5 ВЮРТ
Работна дължина 101мм
Предназначение легирани и нелегирани стомани
СВРЕДЛО SDS-PLUS ЗА БЕТОН 12 Х 160 ММ HARDY
СВРЕДЛО SDS-PLUS ЗА БЕТОН 12 Х 160 ММ HARDY /2204512160
Свредло SDS - PLUS за бетон 12x160mm.
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-CO Ф10.0 MM 1 БРОЙ
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-CO Ф10.0 MM 1 БРОЙ / 157722
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-CO Ф10.0 MM 1 БРОЙ Изработено от висококачествена HSS - CO стомана, осигуряваща му здравина и дълъг живот.
  • Диаметър: 10 мм
  • Обща дължина: 133 мм
  • Дължина на свредлото: 87 мм
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-MAX Ф12Х260MM
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-MAX Ф12Х260MM / 153803
  • Дължина: 260mm
  • Захват: SDS-Max
  • Предназначение: Бетон
  • Диаметър: 12mm
  • Работна дължина: 110mm
Шкурка за виброшлайф 115х280 P220 с 8 отвора 10бр
ШКУРКА ЗА ВИБРОШЛАЙФ 115Х280 P220 С 8 ОТВОРА 10БРОЯ / 180110
Изпитано и доказано качество, висококачествена изработка, дълъг експлотационен живот.
Шкурка за лентова шлифовъчна машина, P 120, 75 х 457 mm, 3 бр. от MTX. Шкурка за лентова за шлайф машини. Абразив - алуминиев оксид върху тъканна основа с висока якост на разкъсване. Влагоустойчива. Предназначена е за шлайфане на пофърхности от метал, дърво, пластмаса и др. Опаковка - кутия по 3 бр.
ШКУРКА MATRIX ЗА ЛЕНТОВА ШЛИФОВЪЧНА МАШИНА, P 120, 75 Х 457 / 742799
  • Шкурка за лентова шлифовъчна машина, P 120, 75 х 457 mm, 3 бр. от MTX.