ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „УДЪЛЖИТЕЛ ГЪВКАВ ЗА БИТОВЕ, 190 ММ / 11369“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ШКУРКА VELCRO Ф225MM GRIT 180
Сравняване
ШКУРКА VELCRO Ф225MM GRIT 180 / 180725
ШКУРКА VELCRO Ф225MM GRIT 180 Технически данни: - Марка: RAIDER - Диаметър: 225 мм - Grit: 180
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ MTX 3.2ММ / 7173209
Диаметър 3.2мм
Покритие Титанов нитрит
Бърз преглед
Нож за зеге за дърво T
НОЖ ЗА ЗЕГЕ ЗА ДЪРВО T““ 76(50)2.0MM 2БР. RD-WT119 / 155401
Нож за зеге за дърво T 76(50)1.4mm 2бр. RD-WT101AO е висококачествен продукт на марка RAIDER. Нож за зеге за дърво T 76(50)1.4mm 2бр. RD-WT101AO можете да намерите в Машини.
ДИАМАНТЕН СЕГМЕНТИРАН ДИСК 125Х1.8X22.2ММ / 2280180125
ДИАМАНТЕН СЕГМЕНТИРАН ДИСК 125Х1.8X22.2ММ / 2280180125 Диамантен сегментиран диск 125х1.8х22.2мм - подходящ за рязане на бетон, гранит, тухла и естествен камък. За дълъг живот и максимална безопасност произведен според най-високите международни стандарти за качество.
Размер 125х1.8х22.2мм
Марка Grone
Шкурка за виброшлайф Райдър 93х230 P120 с 8 отвора 10бр
ШКУРКА ЗА ВИБРОШЛАЙФ 93Х230 P120 С 8 ОТВОРА 10БРОЯ / 180103
Технически параметри:
  • размер: 93х230 P 120
  • 8 отвора
  • 10 броя
Диаметър 2.5 mm
Покритие Титанов нитрит
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф16Х210MM
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф16Х210MM / 153639
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф16Х210MM За пробиване в бетон Raider се характеризира с:
  • Дължина: 210mm
  • Захват: SDS+
  • Предназначение: Бетон
  • Диаметър: 16mm
  • Работна дължина: 150mm
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-CO Ф3.0 MM 2 БРОЯ
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-CO Ф3.0 MM 2 БРОЯ / 157697
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-CO Ф3.0 MM 2 БРОЯ Изработено от висококачествена HSS - CO стомана, осигуряваща му здравина и дълъг живот.
  • Диаметър: 3 мм
  • Обща дължина: 61 мм
  • Дължина на свредлото: 33 мм