ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „АДАПТЕР ЗА БИТОВЕ 1/4 GROSS / 11342“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
БЯЛА ШКУРКА Р40
Сравняване
БЯЛА ШКУРКА Р100
Цвят Бял
Марка Оргахим
Абразив Р100
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
ФРЕЗЕР ЗА ОТВОР Ф40MM
ФРЕЗЕР ЗА ОТВОР Ф40MM / 154606
  • Фрезер, подходящ за дърво.
  • Захват - Цилиндрична опашка
  • Диаметър на опашката - ф8мм
  • Диаметър - ф40мм
Купи
Бърз преглед
ФРЕЗЕР ЗА ОТВОР Ф30MM
ФРЕЗЕР ЗА ОТВОР Ф30MM / 154604
ФРЕЗЕР ЗА ОТВОР Ф30MM
  • подходящо да се използва за пробиване на глухи отвори в масивно дърво
  • с цилиндрична опашка – Ø8мм
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф14Х310MM
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф14Х310MM / 153653
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф14Х310MM За пробиване в бетон Raider се характеризира с:
  • Дължина: 310mm
  • Захват: SDS+
  • Предназначение: Бетон
  • Диаметър: 14mm
  • Работна дължина: 250mm
БОРКОРОНИ Ф26/63MM / 157704
БОРКОРОНИ Ф26/63MM / 157704
Вид Комплект с 27 части
ШКУРКА ТРИЪГЪЛНА 285MM GRIT 120 /VELCRO/ 5PCS.
ШКУРКА ТРИЪГЪЛНА 285MM GRIT 120 /VELCRO/ 5PCS. / 180728
Спецификация:
  • Абразивност: 120mm
  • Предназначение: Шлайфане
  • Тип: Velcro триъгълна
  • Размер на шкурката: 285mm
Марка Булфлекс
ЧЕТКА ЗА БОРМАШИНА
МАТЕРИАЛ МЕСИНГ
ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР 50.00 мм