ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „НОЖ ЗА ЗЕГЕ ЗА ДЪРВО T““ 100(75)4.0MM 2БР. RD-WT244 / 155404“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-40
Сравняване
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-40 / 164112
164112 ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-40
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ MTX 3.2ММ / 7173209
Диаметър 3.2мм
Покритие Титанов нитрит
БОРКОРОНА ЗА БЕТОН Ф35ММ / 154813 Боркорона за бетон Ф35мм - подходяща за пробиване на работни отвори в твърди и плътни материали, при изграждане и монтаж на конзоли за електрически ключове, контакти, разпределителни кутии и др.
Размер Ф35мм
Предназначение за бетон
БОРКОРОНА ЗА КЕРАМИЧНИ ПЛОЧКИ 33ММ / 728469 Боркорона за керамични плочки 33мм - боркороните са направени от въглеродна стомана. Върху режещия край на коронката има покритие от волфрамов карбид, което осигурява точен и акуратен отвор в крехките материали.
Размер 33мм
Предназначение За керамични плочки
НОЖ ЗА ПРОБОДЕН ТРИОН ЗА ДЪРВО 'T' 2 БР. КОМПЛЕКТ
НОЖ ЗА ЗЕГЕ ЗА ДЪРВО T“ 100(75)2.5 MM 2 БР. RD-WT101B / 155407
155407 НОЖ ЗА ЗЕГЕ ЗА ДЪРВО T" 100(75)2.5 MM 2 БР. RD-WT101B
СВРЕДЛО CROSS HEAD RAIDER SDS-PLUS Ф14Х160MM
СВРЕДЛО CROSS HEAD RAIDER SDS-PLUS Ф14Х160MM / 153673
СВРЕДЛО CROSS HEAD RAIDER SDS-PLUS Ф14Х160MM за пробиване в бетон Raider се характеризира с:
  • Дължина: 160mm
  • Захват: SDS+
  • Предназначение: Бетон
  • Диаметър: 14mm
  • Работна дължина: 100mm
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН WURTH SDS-PLUS 10/160 ММ
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН WURTH SDS-PLUS 10/160 ММ / C0648771016
ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР 10 мм.
ОБЩА ДЪЛЖИНА 160 мм.
РАБОТНА ДЪЛЖИНА 100 мм.
ЗАХВАТ SDS-plus
ЧЕТКА ЗА БОРМАШИНА
ЧЕТКА ЗА БОРМАШИНА КАМБАНА ПЛЕТЕНА Ф75MM (3)“““ /170109
  • с цилиндрична опашка , подходяща за работа с бормашини
  • подходяща за почистване на метални елементи от боя , ръжда и замърсявания
  • с диаметър ф75 мм