ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „СВРЕДЛО CROSS HEAD RAIDER SDS-PLUS Ф10Х450MM / 153669“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Сравняване
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР RAIDER 210Х24ТХ30 ММ / 163133
Бърз преглед
ПАТРОННИК ЗА БОРМАШИНА, 1/2, 16MM, С КЛЮЧ, RAIDER RD-KC13
ПАТРОННИК ЗА БОРМАШИНА 1/2 16MM С КЛЮЧ RD-KC13 / 139001
Купи
Бърз преглед
ДИСК ЛАМЕЛЕН Ф 125
ДИСК WURTH ЛАМЕЛЕН Ф 125 / 057878560
Марка: Wurth
Тегло: 0.07 KGS
ДИСК ДИАМАНТЕН СУХО РЯЗАНЕ 125Х22.2ММ / 73021 Режещият слой на диска (височина 10 мм) съдържа много синтетични диаманти (диаметър 40-50 микрона), осигуряващи ефективност на работите и повишаване на износоустойчивостта на диска.
Размер 125х22.2мм
Марка Gross
ПЛОСКО СВРЕДЛО ЗА ДЪРВО MTX 20 ММ С 6-СТЕННА ОПАШКА
ПЛОСКО СВРЕДЛО ЗА ДЪРВО MTX 20 ММ С 6-СТЕННА ОПАШКА / 704129
ПЛОСКО СВРЕДЛО ЗА ДЪРВО MTX 20 ММ С 6-СТЕННА ОПАШКА Изработено от стомана. Размерът му е 20 мм. Твърдост на режещи ръбове е 45-54 HRc. Свредлото за дърво е подходящо за употреба с електрически бормашини, винтоверти.
140103 3/8" 56 Other Brands 1.3
ВЕРИГА ЗА ВЕРИЖЕН ТРИОН 3/8.050″“ (1.3MM) 56″““ / 140103
БЪРКАЛКА С ПЛОСКА СПИРАЛА Ф100X600XHEX 10MM
БЪРКАЛКА С ПЛОСКА СПИРАЛА Ф100X600XHEX 10MM / 329927
  • Диаметър: 100 mm
  • Дължина: 600 mm