ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „СВРЕДЛО ЗА СТЪКЛО Ф5 MM RAIDER / 157765“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ДИАМАНТЕН СЕГМЕНТИРАН ДИСК 125Х1.8X22.2ММ / 2280180125
Сравняване
ДИАМАНТЕН СЕГМЕНТИРАН ДИСК 125Х1.8X22.2ММ / 2280180125 Диамантен сегментиран диск 125х1.8х22.2мм - подходящ за рязане на бетон, гранит, тухла и естествен камък. За дълъг живот и максимална безопасност произведен според най-високите международни стандарти за качество.
Размер 125х1.8х22.2мм
Марка Grone
Бърз преглед
ПРЕДПАЗИТЕЛ ЗА ПРАХОУЛАВЯНЕ ЗА ЪГЛОШЛАЙФ 125MM
ПРЕДПАЗИТЕЛ ЗА ПРАХОУЛАВЯНЕ ЗА ЪГЛОШЛАЙФ 125MM / 139503
  • Категория: Консумативи и Аксесоари
Купи
Бърз преглед
Шкурка
ШКУРКА ЗА ЛЕНТОВА ШЛИФОВЪЧНА МАШИНА, P 60, 75 Х 457 / 742769
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН MUNGO SDS PLUS 6.5Х260
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН MUNGO SDS PLUS 6.5Х210
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН MUNGO SDS PLUS 6.5Х210 В основата му е разположена т.нар “опашка на свредлото”, която представлява специална форма за SDS-Quick, SDS-max, SDS-plus, цилиндрична опашка, или шлицов захват.
Марка: MUNGO
Предназначение: За бетон
Размер: 6.5 х 210 мм
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН GROSS 10Х210ММ / 70670
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН GROSS 10Х210ММ / 70670 Свредло за бетон Gross 10х210мм - произведено от марката Gross, която гарантира качеството на продуктите си.
Размер 10х210мм
Марка Gross
Нож за зеге за дърво&метал "T" 10бр. к-т
ГАТЕРНО НОЖЧЕ ЗА ОБРАЗНО РЯЗАНЕ ВЮРТ
Предназначение за дърво, мека дървесина, шперплат и пр.
Работна дължина 75мм
За рязане от 3 до 30мм