ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ Ф2.5 ВЮРТ / А0624725“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
СВРЕДЛА ЗА СТЪКЛО 5БР. Ф3, 4, 6, 8 И 10MM КОМПЛЕКТ
Сравняване
СВРЕДЛА ЗА СТЪКЛО 5БР. Ф3, 4, 6, 8 И 10MM КОМПЛЕКТ / 157798
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
Шкурка
ШКУРКА ЗА БОРМАШИНА ЛАМЕЛНА Ф60MM K 60 / 183503
Описание, детайли - Raider Шкурка ламелна за бормашина Ф60мм K60 - Raider (183503)
Ламелна шкурка за бормашина Raider. Размер Ф60 мм. Едрина на зърното - K60.
Купи
Бърз преглед
НОЖ ЗА ЗЕГЕ BOSCH ЗА МЕТАЛ 1,2-2,6/75 ММ / 0608116123
НОЖ ЗА ЗЕГЕ BOSCH ЗА МЕТАЛ 1,2-2,6/75 ММ / 0608116123 Нож за прободен трион, предназначен е за рязане на тънки до дебели ламарини, тръби, профили до 10 мм и алуминий до 30 мм.
МАТЕРИАЛ HSS
РАБОТНА ДЪЛЖИНА 75 мм.
ЗАХВАТ Т-захват
Шкурка за виброшлайф Райдер 115х280 P100 с 8 отвора 10бр
ШКУРКА ЗА ВИБРОШЛАЙФ 115Х280 P100 С 8 ОТВОРА 10БРОЯ / 180107
БЪРКАЛКА УНИВЕРСАЛНА 75X400, ПОЦИНКОВАНА ПРИСТАВКА SDS
БЪРКАЛКА УНИВЕРСАЛНА 75X400, ПОЦИНКОВАНА ПРИСТАВКА SDS / 0860860075
  • Закрепване: SDS Plus
  • Дължина: 400 мм
  • Диаметър: 75 мм
  • Материал: стомана
  • Предназначение: за боя и мазилки
БОРКОРОНА ЗА ЛАМАРИНА Ф35 / 154802 Боркорона за ламарина Ф35 - изработена от високоскоростна стомана. С диаметър на пробиваният отвор: 35mm. Подходяща за тънка ламарина.
Размер Ф35
Предназначение За ламарина
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ HSS-R Ф2.0MM 2БРОЯ
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ HSS-R Ф2.0MM 2 БРОЯ /157680
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ HSS-R Ф2.0MM 2БРОЯ Комплект 2бр.
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН WURTH ДВОЙНА СПИРАЛА 6Х210ММ / 710269
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН ДВОЙНА СПИРАЛА 6Х210ММ / 710269 Свредло за бетон двойна спирала 6х210 мм - в основата му е разположена т.нар “опашка на свредлото”. Тя представлява специална форма за SDS-Quick, SDS-max, SDS-plus, цилиндрична опашка или шлицов захват.
Марка WURTH
Предназначение За бетон
Размер 6х210 мм