ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER / 11539/CEA-18E
КОЛЕДЕН ТИШЛАЙФЕР 32 Х 180 СМ.
Обратно към продуктите
ГОФРИРАНА ВРЪЗКА ЗА СИФОН С ВИТЛО Ф92
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
Кликнете за уголемяване
truper
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
МАТЕРИАЛ: Полипропилен
ЧЕТКА: Въглеродна стомана
РАЗМЕР: 29.5  х 2.7 см
ДЕБЕЛИНА НА НИШКАТА: 0.35 мм
ДЪЛЖИНА НА СНОП: 3.2 см
8 налични
Описание
Връзка с нас ? / Въпрос относно продукт ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
Допълнителна информация
Марка
truper
Доставчик
Евромаркет
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ВАЛЯК VELUR 25СМ / 0110384825
Сравняване
ВАЛЯК VELUR 25СМ / 0110384825
Размер 25см
Цвят Бял
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
Валяк Hardex фасаден ПАК 18см, 18мм, о 68мм
ВАЛЯК HARDEX ФАСАДЕН ПАК 18 CМ, 18 ММ, Ф 68 ММ / 0101106818
Брой 4 бр
Материал Пластмаса
ВАЛЯК EUROFAZA 25СМ / 0111714825
Размер 4 мм
Цвят Бял
SDS БЪРКАЛКА УНИВЕРСАЛНА 95X600,ПОЦИНКОВАНА ПРИСТАВКА
SDS БЪРКАЛКА УНИВЕРСАЛНА 95X600,ПОЦИНКОВАНА ПРИСТАВКА / 0860860095
Универсална бъркалка с поцинкована приставка Hardy.
  • Закрепване: SDS Plus
  • Дължина: 600 мм
  • Диаметър: 95 мм
  • Материал: стомана
  • Предназначение: за боя и мазилки
ШПАКЛА СТОМАНЕНА ГЪВКАВА TRUPER EXPERT 51 ММ
ШПАКЛА СТОМАНЕНА ГЪВКАВА TRUPER EXPERT 51 ММ / 15850/ET-2FX
МАТЕРИАЛ: Неръждаема стомана
ДРЪЖКА: Двукомпонентна
ШИРИНА: 51 мм
УДАРНА ГЛАВА: Лят метал
ВАЛЯК ELITAKOLOR 25СМ / 0111224825
Размер 25см
ВАЛЯК GEPARDAKRYL MIDI ПАК, 10 СМ, 6 ММ, Ф 30 ММ / 0120313010
Параметри: Ширина: 10 см Диаметър: 30 мм Дължина на влакното: 6 мм