ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER / 11539/CEA-18E
Преглед на количката „ЧЕТКА ПОЛИЕСТЕР HARDY 2К 35ММ / 0200904435“ е добавен във вашата количка.
КОЛЕДЕН ТИШЛАЙФЕР 32 Х 180 СМ.
Обратно към продуктите
ГОФРИРАНА ВРЪЗКА ЗА СИФОН С ВИТЛО Ф92
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
Кликнете за уголемяване
truper
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
МАТЕРИАЛ: Полипропилен
ЧЕТКА: Въглеродна стомана
РАЗМЕР: 29.5  х 2.7 см
ДЕБЕЛИНА НА НИШКАТА: 0.35 мм
ДЪЛЖИНА НА СНОП: 3.2 см
8 налични
Описание
Връзка с нас ? / Въпрос относно продукт ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
Допълнителна информация
Марка
truper
Доставчик
Евромаркет
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
  • Размер: 14x28см
  • Материал на дръжката: пластмаса
  • Покритие на работната повърхност: гумена гъба
  • Марка: Hardy
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
ШПАКЛА ФАСАДНА 35 СМ, НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА, ПЛАСТМА
  • Качество на изпълнението ,дълъг експлоатационен живот на продукта.
Купи
Бърз преглед
РОЛКА ЗА ВАЛЯК
ВАЛЯК HARDY GEPARD MIDI, ПАК, 15 СМ, 7 ММ, Ф 30 ММ / 0120153015
Валяк Gepard midi, 150mm, 7/30mm, Gepard midi Hardy
ВАЛЯК HARDSTAR 10СМ / 0121191510
ВАЛЯК HARDSTAR 10СМ / 0121191510 Валяк Hardstar 10см - произведен от марката Hardy.
Диаметър 15 mm
Количество в опаковка 2 бр.
Модел Velur
Производител HARDY
Цена за комплект
Широчина 10 cm
Размер 20 см.
Серия 68
ВАЛЯК HARDY MICRO 16 КОШНИЧЕН 25 СМ Ф44 ММ / 0119654425
ДЪЛЖИНА НА ВАЛЯКА 25 см
ДЪЛЖИНА НА ВЛАКНОТО 16 мм
ДИАМЕТЪР НА ВАЛЯКА 44 мм
ВАЛЯК HARDEX 24Х18 Ф38 / 0130104023
Дължина на влакното 18 мм
Дължина на валяка 24 см
Диаметър на валяка (ролката) ø38мм