ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER / 11539/CEA-18E
Преглед на количката „МАЛАМАШКА С ГРЕБЕН / 0800282808“ е добавен във вашата количка.
КОЛЕДЕН ТИШЛАЙФЕР 32 Х 180 СМ.
Обратно към продуктите
ГОФРИРАНА ВРЪЗКА ЗА СИФОН С ВИТЛО Ф92
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
Кликнете за уголемяване
truper
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
МАТЕРИАЛ: Полипропилен
ЧЕТКА: Въглеродна стомана
ДЕБЕЛИНА НА НИШКАТА: 0.35 мм
ДЪЛЖИНА НА СНОП: 3.2 см
8 налични
Описание
Връзка с нас ? / Въпрос относно продукт ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
Допълнителна информация
Марка
truper
Доставчик
Евромаркет
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ЧЕТКА ПЛОСКА HARDY СЕРИЯ "61" С НАКЛОН, СИНЯ 2,5"
Сравняване
ЧЕТКА ПЛОСКА HARDY СЕРИЯ „61“ С НАКЛОН, СИНЯ 2,5″ / 0204617025
  • Тип: плоска четка
  • Дебелина: 20 мм.
  • Ширина: 60 мм.
  • Дължина на четката: 290 мм.
  • Материал за дръжка: дърво
  • Полиестерни влакна
  • Дължина на влакната: 70 мм.
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
ВАЛЯК ELITAKOLOR ФАСАДЕН ПАК 18 CМ, 18 ММ, Ф 68ММ
ВАЛЯК HARDY ELITAKOLOR ФАСАДЕН ПАК 18 CМ, 18 ММ, Ф 68ММ / 0101226818
Този валяк е с подложка, за по-добра покриваемост на неравности.
  • Дължина на влакното: 18 мм
  • Дължина на валяка (ролката): 180 мм
  • Диаметър на валяка (ролката): ø68 мм
Купи
Бърз преглед
иглен валяк
ПЛОСКА ЧЕТКА HARDY СЕРИЯ "90" ДРЪЖКА 2К СИНЯ 50 ММ
  • Дебелина: 16 мм.
  • Ширина: 50 мм.
  • Дължина на четката: 220 мм.
  • Материал за дръжка: пластмаса
  • Естествен косъм и полиестер
  • Дължина на влакната: 50 мм.
Валяк
ВАЛЯК VELUR MINI, 10 СМ, 4 ММ, Ф 15 ММ + ДРЪЖКА / 0121381510
  • Дължина на влакното: 4 мм
  • Дължина на валяка (ролката): 10 см
  • Диаметър на валяка (ролката): ø15мм
0121381510 ВАЛЯК VELUR MINI, 10 СМ, 4 ММ, Ф 15 ММ + ДРЪЖКА
Универсална бъркалка Hardy, която е здрава, стабилна, за обичайна работа със силни или слабо лепящи материали. Бъркалката е изработена от закалена стомана, устойчива на механични повреди и реакция с различни смеси. Размери: 60х400 мм
Дръжка за валяк 230x300x6mm TS
ДРЪЖКА TOPSTRONG ЗА ВАЛЯК 230X300X6MM TS / 540608
Дръжка за валяк
  • Размер - 230x300x6mm
  • Марка - TopStrong
Валяк велур 4mm нишка 180Х44Х6mm TS
ВАЛЯК ВЕЛУР 4MM НИШКА 180Х44Х6MM TS / 540690
Валяк
  • За нанасяне на емайли и лакове
  • Външен диаметър: 44 mm
  • Вътрешен диаметър: 6 mm
  • Дължина: 180 mm
  • Дължина на влакната: 4 mm