ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER / 11539/CEA-18E
КОЛЕДЕН ТИШЛАЙФЕР 32 Х 180 СМ.
Обратно към продуктите
ГОФРИРАНА ВРЪЗКА ЗА СИФОН С ВИТЛО Ф92
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
Кликнете за уголемяване
truper
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
МАТЕРИАЛ: Полипропилен
ЧЕТКА: Въглеродна стомана
РАЗМЕР: 29.5  х 2.7 см
ДЕБЕЛИНА НА НИШКАТА: 0.35 мм
ДЪЛЖИНА НА СНОП: 3.2 см
8 налични
Описание
Връзка с нас ? / Въпрос относно продукт ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
Допълнителна информация
Марка
truper
Доставчик
Евромаркет
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ЧЕТКА БАДАНАРКА ЕСТЕСТВЕН КОСЪМ 30Х100MM TS
Сравняване
ЧЕТКА БАДАНАРКА ЕСТЕСТВЕН КОСЪМ 30Х100MM TS / 540663
  • С пластмасова дръжка
  • Размер: 30х100мм
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
Маламашка гумена
МАЛАМАШКА ГУМЕНА 280Х90MM ГОЛЯМА TS / 320302
Дължина: 280 mm Материал: Пореста гума Материал на дръжката: Дърво Предназначение: За фугиране Широчина: 90 mm
Купи
Бърз преглед
Фасаден валяк 18 cm, 18 mm, Ø68 mm Eurofaza Hardy
ВАЛЯК HARDY EUROFAZA ФАСАДЕН 18 СМ, 18 ММ, Ф 68 / 0100726818
СТЪРГАЛКА HARDY ЗА ГИПСОВИ ЗАМАЗКИ 250 Х 145
СТЪРГАЛКА HARDY ЗА ГИПСОВИ ЗАМАЗКИ 250 Х 145/ 1004102515
  • Материал: Метал
  • Дължина: 25 см
  • Широчина: 14 см
ЧЕТКА ПЛОСКА HARDY СЕРИЯ "61" С НАКЛОН, СИНЯ 2,5"
  • Тип: плоска четка
  • Дебелина: 20 мм.
  • Ширина: 60 мм.
  • Дължина на четката: 290 мм.
  • Материал за дръжка: дърво
  • Полиестерни влакна
  • Дължина на влакната: 70 мм.
ЧЕТКА ПЛОСКА HARDY СЕРИЯ "30" 2"
  • Тип: плоска четка
  • Дебелина: 11 мм.
  • Ширина: 50 мм.
  • Дължина на четката: 190 мм.
  • Материал за дръжка: дърво
  • Естествен косъм
  • Дължина на влакната: 38 мм.
ШПАКЛА СТОМАНЕНА ГЪВКАВА TRUPER EXPERT 152 ММ.
ШПАКЛА СТОМАНЕНА ГЪВКАВА TRUPER EXPERT 152 ММ. /15854/ET-6FX
МАТЕРИАЛ: Неръждаема стомана
ДРЪЖКА: Двукомпонентна
ШИРИНА:  152 мм