ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER / 11539/CEA-18E
КОЛЕДЕН ТИШЛАЙФЕР 32 Х 180 СМ.
Обратно към продуктите
ГОФРИРАНА ВРЪЗКА ЗА СИФОН С ВИТЛО Ф92
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
Кликнете за уголемяване
truper
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
МАТЕРИАЛ: Полипропилен
ЧЕТКА: Въглеродна стомана
РАЗМЕР: 29.5  х 2.7 см
ДЕБЕЛИНА НА НИШКАТА: 0.35 мм
ДЪЛЖИНА НА СНОП: 3.2 см
8 налични
Описание
Връзка с нас ? / Въпрос относно продукт ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
Допълнителна информация
Марка
truper
Доставчик
Евромаркет
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
МИСТРИЯ ТРАПЕЦ 160MM ВТОРО ПОКОЛЕНИЕ TMP
Сравняване
МИСТРИЯ TOPMASTER ТРАПЕЦ 160MM ВТОРО ПОКОЛЕНИЕ / 323112
МИСТРИЯ ТРАПЕЦ 160MM ВТОРО ПОКОЛЕНИЕ TMP Професионалните ръчни инструменти на Topmaster съчетават в себе си изключителен дизайн, качество и дълъг експлоатационен живот. Трапецовидната мистрия на Topmaster притежава:
  • Конструкция от неръждаема стомана
  • Двуслойна дръжка
  • Надеждна сглобка с точкова заварка
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
ВАЛЯК С ДРЪЖКА 18CМ / 0111007018
Размер 18см
Цвят Червен
Бърз преглед
ВАЛЯК HARDEX MINI, 2Х10 СМ, Ф10 + ДРЪЖКА HARDY
ВАЛЯК HARDEX MINI, 2Х10 СМ, Ф10 + ДРЪЖКА HARDY / 0124111510
ВАЛЯК HARDEX MINI + ДРЪЖКА HARDY Подходящ за емулсионни и латексови бои, за малки площи.
  • Дължина на влакното: 11 мм
  • Дължина на валяка (ролката): 100 мм
  • Диаметър на валяка (ролката): ø15мм
Фасаден валяк
ВАЛЯК HARDEX ПАК 18 СМ, 18 ММ, Ф 48 ММ / 0110104818
Този валяк е с подложка, за по-добра покриваемост на неравности.
  • Дължина на влакното: 18 мм
  • Дължина на валяка (ролката): 180 мм
  • Диаметър на валяка (ролката): ø68 мм
МАЛАМАШКА СТОМАНЕНА 280Х130ММ / 867759 Маламашка стоманена 280х130мм - огледално полирана.  Високо качество на продукта.
Размер 280х130мм
Материал Стомана
ЧЕТКА УНИВЕРСАЛНА HARDY 60ММ / 9600395560
ЧЕТКА УНИВЕРСАЛНА HARDY 60ММ / 9600395560 Четка Hardy универсална 60мм. Произведена от марката Харди, гарантираща качество.
Размер 60мм
Марка Харди
МИНИ ВАЛЯК Ф15ММ / 0123381507 Мини валяк ф15мм - произведен от марката Hardy, която гарантира качеството на продукта.
Модел Velur mini
Производител Hardy
Цена за комплект
Широчина 7 cm
ЧЕТКА РАДИАТОРНА, СЕРИЯ "70" 2.5"
ЧЕТКА РАДИАТОРНА СЕРИЯ 70 2.5″ HARDY / 0220705125
ЧЕТКА РАДИАТОРНА СЕРИЯ 70 2.5" HARDY / 0220705125 Четка радиаторна, серия 70, 2.5" Hardy.