ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER / 11539/CEA-18E
КОЛЕДЕН ТИШЛАЙФЕР 32 Х 180 СМ.
Обратно към продуктите
ГОФРИРАНА ВРЪЗКА ЗА СИФОН С ВИТЛО Ф92
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
Кликнете за уголемяване
truper
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
МАТЕРИАЛ: Полипропилен
ЧЕТКА: Въглеродна стомана
РАЗМЕР: 29.5  х 2.7 см
ДЕБЕЛИНА НА НИШКАТА: 0.35 мм
ДЪЛЖИНА НА СНОП: 3.2 см
8 налични
Описание
Връзка с нас ? / Въпрос относно продукт ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
Допълнителна информация
Марка
truper
Доставчик
Евромаркет
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ШПАКЛА -ТОПЕКС 125ММ / ВАЛЕРИЙ
Сравняване
ШПАКЛА -ТОПЕКС 125ММ / ВАЛЕРИЙ
Вид: Шпакла
Дръжка: Против приплъзване и запотяване
  • Размер: 8х6х6см
  • Материал: неръждаема стомана
Бърз преглед
ШПАКЛА СТОМАНЕНА ГЪВКАВА TRUPER EXPERT 102 ММ
ШПАКЛА СТОМАНЕНА ГЪВКАВА TRUPER EXPERT 102 ММ / 15852/ET-4FX
МАТЕРИАЛ: Неръждаема стомана
ДРЪЖКА: Двукомпонентна
ШИРИНА:  102 мм
УДАРНА ГЛАВА: Лят метал
Размер 2х50м
Марка Hardy
ЧЕТКА РАДИАТОРНА, СЕРИЯ "70" 2.5"
ЧЕТКА РАДИАТОРНА СЕРИЯ 70 2.5″ HARDY / 0220705125
ЧЕТКА РАДИАТОРНА СЕРИЯ 70 2.5" HARDY / 0220705125 Четка радиаторна, серия 70, 2.5" Hardy.
  • Широко приложение
  • Гъвкава
  • Полирана, неръждаема стомана
Размер 60см
Марка Hardy
Валяк Hardex фасаден ПАК 18см, 18мм, о 68мм