ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER / 11539/CEA-18E
Преглед на количката „ВАЛЯК С ДРЪЖКА 18CМ / 0111007018“ е добавен във вашата количка.
КОЛЕДЕН ТИШЛАЙФЕР 32 Х 180 СМ.
Обратно към продуктите
ГОФРИРАНА ВРЪЗКА ЗА СИФОН С ВИТЛО Ф92
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
Кликнете за уголемяване
truper
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
МАТЕРИАЛ: Полипропилен
ЧЕТКА: Въглеродна стомана
РАЗМЕР: 29.5  х 2.7 см
ДЕБЕЛИНА НА НИШКАТА: 0.35 мм
ДЪЛЖИНА НА СНОП: 3.2 см
8 налични
Описание
Връзка с нас ? / Въпрос относно продукт ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
Допълнителна информация
Марка
truper
Доставчик
Евромаркет
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ЧЕТКА ПЛОСКА HARDY СЕРИЯ "37" 20 ММ, ЖЪЛТА ПЛАСТМАСОВА ДРЪЖКА
Сравняване
ЧЕТКА ПЛОСКА HARDY СЕРИЯ „37“ 20 ММ, ЖЪЛТА ПЛАСТМАСОВА ДРЪЖКА / 0200374020
  • Тип: плоска четка
  • Дебелина: 15 мм.
  • Ширина: 20 мм.
  • Дължина на четката: 185 мм.
  • Материал за дръжка: пластмаса
  • Естествен косъм и полиестер
  • Дължина на влакната: 40 мм.
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
КОМПЛЕКТ №17 HARDY 2Х10СМ / 0180170000
Материал пластмаса
Цвят Червен
Бърз преглед
Дръжка за валяк Hardy Ø6mm, за 5-7cm, рамо 20cm Hardy.
ШПАКЛА МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА, СЕРИЯ 82, ДРЪЖКА 2К
Приложение:
  • Строителство, майстори за плочки и камък и т.н.
ШПАКЛА ПЛАСТМАСОВА ДРЪЖКА 25MM TMP
ШПАКЛА TOPMASTER ПЛАСТМАСОВА ДРЪЖКА 25MM / 320713
ШПАКЛА ПЛАСТМАСОВА ДРЪЖКА 25MM TMP Професионалните ръчни инструменти на Topmaster съчетават в себе си изключителен дизайн, качество и дълъг експлоатационен живот.
  • Конструкция от неръждаема стомана
  • Двуслойна дръжка за по-добър захват
Кожен валяк
  • Кожен
  • 18см / ø48мм
  • Дръжка: 6мм
ШПАКЛА БОЯДЖИЙСКА, СЕРИЯ 82, 6 СМ, ДРЪЖКА
  • Широко приложение
  • Гъвкава
  • Полирана, неръждаема стомана
ВАЛЯК ELITAKOLOR ФАСАДЕН ПАК 18 CМ, 18 ММ, Ф 68ММ
ВАЛЯК HARDY ELITAKOLOR ФАСАДЕН ПАК 18 CМ, 18 ММ, Ф 68ММ / 0101226818
Този валяк е с подложка, за по-добра покриваемост на неравности.
  • Дължина на влакното: 18 мм
  • Дължина на валяка (ролката): 180 мм
  • Диаметър на валяка (ролката): ø68 мм