КОЛЕЛО ХОДОВО 1701-MTB-050 F04 M10
Преглед на количката „ДРЪЖКА КЛАСИКО СЕРВИЗНА 70 ШАГРЕН“ е добавен във вашата количка.
КУПИЧКА БРЮЛЕ 8,5 СМ 130 МЛ. 1 БРОЙ / 00010283
Обратно към продуктите
ЕДНОЦВЕТНИ БАЛОНИ 20 / И02-8302
Кликнете за уголемяване
  • Диаметър на колелото – 50 мм.
21 налични
Описание
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
Сравняване
ВИД: Секретна
СЪДЪРЖАНИЕ: Крепеж/2 дръжки
ЦВЯТ: Бял
МЕЖДУЦЕНТРИЕ: 70 мм
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
БРАВА ОБИКНОВЕНА 90 НИКЕЛ С ФАЛЦОВ НАСРЕЩНИК
МАТЕРИАЛ: метал/стомана
Купи
Бърз преглед
СТОПЕР ЗА ВРАТА КАФЯВ / Ф40 ММ
СТОПЕР ЗА ВРАТА КАФЯВ / Ф40 ММ
Цвят: Кафяв
Предназначение: Предпазва от нараняване, намаля шума
Описание: Уплътнител за врати и прозорци Самозалепващ: Да Цвят: Кафяв Профил: D Диаметър: 7,5 мм Дължина: 100 м
УПЛЪТНИТЕЛ D 100М 6 ММ КАФЯВ БОНДИТ
КОЛЕЛО ХОДОВО 1702-MTB-075
КОЛЕЛО ХОДОВО 1702-MTB-075
  • Диаметър на колелото - 75 мм.
БРАВА CODKEY CD 2001 СЕКРЕТНА 90 ММ ШИП С НИКЕЛ
  • Марка: Codkey
  • Вид: Секретна
  • Материал: Метал
  • Цвят: Никел
  • Размери: 90 мм