БИМЕТАЛЕН НАКРАЙНИК DTL112014 / 59230
Преглед на количката „КАБЕЛНА ГИЛЗА GTY16 / 59203“ е добавен във вашата количка.
НЕИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК JM7012 / 59050
Обратно към продуктите
ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК Е 7508/СИН 100БРОЯ
Кликнете за уголемяване
ELMARK
Осигурява се сигурна връзка в основата на накрайника.
Модел DTL-1
Сечение на проводника 120 mm²
Отвор за болт 14 mm
Дължина 120 mm
Вид на материала Медно-алуминива сплав
Марка ELMARK
10 налични
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
Модел DTL-1
Сечение на проводника 120 mm²
Отвор за болт 14 mm
Дължина 120 mm
Връзка с нас ? / Въпрос относно биметален накрайник DTL112014 ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
При възникнални проблеми не се колебайте да ни потърсите на посочените контакти.
Тук са всичките Ви желания, събрани на едно място !
Бъдете подготвени за всяка ситуация с оналайн магазин eAlfa.bg !
Допълнителна информация
Тегло 0.050 кг
Доставчик
ЕЛМАРК ГРУП ЕООД
Марка
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ЛУСТЕР-КЛЕМА
Сравняване
ПОЛИЕТИЛЕНОВА ЛУСТЕР КЛЕМА H-10MM2 PE / VIV003051
ЛУСТЕР КЛЕМА H-10MM2 PE / VIV003051 Полиетиленова лустер-клема T55°, H/10.0mm2 PE.
Серия TERMINAL BLOCKS
Напрежение (V) 250V
Размери (mm) 10 mm2
Цвят на корпуса прозрачно
Гаранция 12 месеца гаранция
Материал полиетилен
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
СИВ ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК TE2510 / 59027TE
Материал месингова сплав
Покритие галванично калаено покритие
Изолация поливинилхлорид
Цветове три основни цвята - червен, син, жълт
СКОБИ ЗА ЗАКРЕПВАНЕ НА КАБЕЛ 12ММ / 500012 Скоби за закрепване на кабел 12мм - скобите за закрепване на кабел осигуряват надеждна защита и дават възможност за прецизно фиксиране на кабели и проводници.
Материал PVC
Цвят на изделиет бял
Диаметър 12 mm
Цена за пакет
ЗАХРАНВАЩ ГРЕБЕН 1P 63А / 14163
ЗАХРАНВАЩ ГРЕБЕН 1P 63А / 14163 Захранващ гребен ELMARK 1P 63А.
Номинален ток 63/100A
Брой полюси 18
Дължина 1000 mm
Номинално работно напрежение 230V/400V
Изолационно напрежение 500V
Устойчивост 960°C/3sec
ЗАХРАНВАЩ ГРЕБЕН ELMARK 63А / 14363
ЗАХРАНВАЩ ГРЕБЕН ELMARK 63А / 14363 Захранващ гребен ELMARK.
Номинален ток 63/100A
Брой полюси 18
Дължина 1000 mm
Изолационно напрежение 500V
Устойчивост 960°C/3sec
Материал месингова сплав
Изолация поливинилхлорид
ФАСУНГА НАКЛОНЕНА ELMARK Е27 БЯЛА
БЯЛА НАКЛОНЕНА ФАСУНГА E27 ELMARK / 99200
Цвят Бял
Вид на материала PET
Габаритен размер (mm) 78/L:38
ЛУСТЕР КЛЕМА H6 MM2 РЕ / VIV001726
ЛУСТЕР-КЛЕМА Т55
ЛУСТЕР КЛЕМА H6 MM2 PE / VIV001726 Полиетиленова лустер-клема T55°, H/6.0mm2 PE.
Серия TERMINAL BLOCKS
Напрежение (V) 250V