БИМЕТАЛЕН НАКРАЙНИК DTL112014 / 59230
Преглед на количката „СИВА РЕДОВА КЛЕМА LTU2UK 3N / 31033“ е добавен във вашата количка.
НЕИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК JM7012 / 59050
Обратно към продуктите
ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК Е 7508/СИН 100БРОЯ
Кликнете за уголемяване
ELMARK
Осигурява се сигурна връзка в основата на накрайника.
Модел DTL-1
Сечение на проводника 120 mm²
Отвор за болт 14 mm
Дължина 120 mm
Вид на материала Медно-алуминива сплав
Марка ELMARK
10 налични
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
Модел DTL-1
Сечение на проводника 120 mm²
Отвор за болт 14 mm
Дължина 120 mm
Връзка с нас ? / Въпрос относно биметален накрайник DTL112014 ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
При възникнални проблеми не се колебайте да ни потърсите на посочените контакти.
Тук са всичките Ви желания, събрани на едно място !
Бъдете подготвени за всяка ситуация с оналайн магазин eAlfa.bg !
Допълнителна информация
Тегло 0.050 кг
Доставчик
ЕЛМАРК ГРУП ЕООД
Марка
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Размери 20м. х 19мм
Удължение при скъсване (%) 160
Обща дебелина [μm] 130
Адхезия/Стомана [N/cm] 2.7
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
СИН ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК PTV212 / 59104
Материал месингова сплав
Покритие галванично калаено покритие
Изолация поливинилхлорид
Цветове три основни цвята - червен, син, жълт
Купи
Бърз преглед
СИВА РЕДОВА КЛЕМА LTU2UK 6N / 31033
Номинално напрежение до 800V
Номинален ток до 125А
Сечение на проводника 0.2мм²÷35.00мм²
ПОДПОРЕН ИЗОЛАТОР SM35 ELMARK 10KV / 31735
ПОДПОРЕН ИЗОЛАТОР SM35 ELMARK 10KV / 31735 Подпорен изолатпр SM35 - за високо напрежение SM 35 10kV, цилиндричен.
Импулсно напрежение 10 (kV)
Диаметър на отвора 8 mm
Номинално напрежение 1000V
Изолационно напрежение 5000V
Температура на околната среда -40°C ÷ +90°C
СКОБИ ЗА КАБЕЛ 12
СКОБИ ЗА КАБЕЛ 12
Материал PVC
Цвят на изделието Бял
Предназначение За фиксиране на проводници
НЕИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК JM2510 / 59042
Модел JM
Сечение на проводника 95 mm²
Отвор за болт 10 mm
Дължина 55.5 mm
Вид на материала Покалаена медна сплав
Материал месингова сплав
Изолация поливинилхлорид
СКОБИ ЗА ЗАКРЕПВАНЕ НА КАБЕЛ ELMARK 4ММ ПАКЕТ 100 БРОЯ
СКОБИ ЗА ЗАКРЕПВАНЕ НА КАБЕЛ ELMARK 4ММ / 500004
СКОБИ ЗА ЗАКРЕПВАНЕ НА КАБЕЛ ELMARK 4ММ / 500004 Скоби за закрепване на кабел 4мм - скобите за закрепване на кабел осигуряват надеждна защита и дават възможност за прецизно фиксиране на кабели и проводници.
Материал PVC
Цвят на изделиет бял
Диаметър 4 mm