ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „ЛАМЕЛЕН ДИСК WURTH Ф115 ММ P100 / C0578780100“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
Нож за зеге за дърво
Сравняване
НОЖ ЗА ЗЕГЕ ЗА ДЪРВО T““ 100(75)4.0MM 2БР. RD-WT101D / 155409
НОЖ ЗА ЗЕГЕ ЗА ДЪРВО T"" 100(75)4.0MM 2БР. RD-WT101D RAIDER
  • Изработени от високовъглеродна стомана
  • Подходящ за твърда и мека дървесина, както и ламинирани плоскости
  • Универсален "T" захват
  • Дължина: 100mm
  • Захват: T-образен
  • Материал: HCS
  • Предназначение: Дърво
  • Работна дължина: 75mm
  • Стъпка: 6tpi
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-CO Ф3.2 MM 2 БРОЯ
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-CO Ф3.2 MM 2 БРОЯ / 157698
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-CO Ф3.2 MM 2 БРОЯ Изработено от висококачествена HSS - CO стомана, осигуряваща му здравина и дълъг живот.
  • Диаметър: 3.2 мм
  • Обща дължина: 65 мм
  • Дължина на свредлото: 36 мм
Бърз преглед
Патронник с ключ
ПАТРОННИК MATRIX ЗА БОРМАШИНА, С КЛЮЧ, 1,5-13 ММ, 3/8″ / 168189
  • Патронник за бормашини с ключ
  • Предназначен е за пневмоинструмент
  • Свалянето и поставянето на инструмента се прави с помощта на патронния ключ.
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН 20Х600ММ / 2204620600 Свредло за бетон 20х600мм - в основата му е разположена т.нар “опашка на свредлото”. Тя представлява специална форма за SDS-Quick, SDS-max, SDS-plus, цилиндрична опашка или шлицов захват.
Марка WURTH
Предназначение За бетон
Размер 20х600мм
  • Четката е направена от стоманена тел
  • Използва се за почистване на метални повърхности от ръжда и кал
  • Тип стойка – М14.
СВРЕДЛО SDS-P4 8Х160 KINETIX / MTS16008
СВРЕДЛО SDS-P4 KINETIX 18Х210 / MTS21018
Серия: KINETIX
Размер: 8 мм / 210 мм
Модел: SDS P-4
БОРКОРОНА HSS Ф35 / 157825
БОРКОРОНА HSS Ф35 / 157825
Размер Ф35
ШКУРКА С ОТВОРИ Ф125ММ
ШКУРКА С ОТВОРИ Ф125ММ
ШКУРКА С ОТВОРИ Ф125ММ Шкурка с отвори ф125мм - залепва се чрез велкро и е предназначена за шлайфане на дърво и мазилка.
Абразив P320
Диаметър 125мм