ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „СВРЕДЛО ЗА БЕТОН 12Х210ММ / 710319“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
Шкурка за лентов шлайф 75х533mm P120 5бр
Сравняване
ШКУРКА ЗА ЛЕНТОВ ШЛАЙФ 75Х533MM P120 5БРОЯ / 183110
183110 ШКУРКА ЗА ЛЕНТОВ ШЛАЙФ 75Х533MM P120 5БР
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
ОПИСАНИЕ Подходящ за рязане в: Дърво
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР RAIDER 190Х60ТХ30MM / 163148
Подходящ за рязане в:
  • Дърво
ДИСК ДИАМАНТЕН WET 115X22.2MM RD-DD08 / 162103
162103 ДИСК ДИАМАНТЕН WET 115X22.2MM RD-DD08
БОРКОРОНА HSS Ф83 / 157833
БОРКОРОНА HSS Ф83 / 157833
Размер Ф83
БОРКОРОНА С ВОДЕЩО СВРЕДЛО 45ММ GROSS / 2204800045
БОРКОРОНА С ВОДЕЩО СВРЕДЛО 45ММ GROSS / 2204800045 Боркорона с водещо свредло 45мм - боркорона за бетон с водещо свредло SDS plus. Висококачествена боркорона, предназначена за ударно пробиване на отвори в твърди материали.
Размер 45мм
Марка Gross
СВРЕДЛО ЗА ДЪРВО ПЛОСКО MTX 24ММ / 704159
СВРЕДЛО ЗА ДЪРВО ПЛОСКО 24ММ MTX / 704159
СВРЕДЛО ЗА ДЪРВО ПЛОСКО MTX 24ММ / 704159 Свредло за дърво плоско, 24mm, 6-стен, 704159, MTX
  • Модел:TD704159
  • Тегло с опаковка:0.06kg
  • Опаковка:2.52cm x 4.09cm x 2.52cm
  • SKU:TD704159
КОМПЛЕКТ БИТОВЕ SL6,0 Х 50 ММ, 10 БРОЯ
КОМПЛЕКТ БИТОВЕ SL6,0 Х 50 ММ, 10 БРОЯ / 11326
Комплектът битове GROSS SL6,0 х 50 мм включва 10 броя. Предназначени са за използване, като приставки с ръчен или механичен инструмент. Технически параметри:
  • Битове: SL6,0 х 50 мм
  • Дължина: 50 мм
  • 6-стенна опашка с размер 0,6 см
  • Материал: инструментална стомана
ДИСК WURTH ЗА РЯЗАНЕ НА ЧЕРНА СТОМАНА/А2 / C0669141250
  • Размер: 125х1,0х22,23 мм