ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „БОРКОРОНИ MTX ЗА ДЪРВО 64-127ММ / 7047159“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ MTX 4ММ / 7174009
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ MTX 4 ММ ПОКРИТИЕ ОТ ТИТАНОВ НИТРИД
Сравняване
Диаметър 4мм
Покритие Титанов нитрит
Бърз преглед
КОМПЛЕКТ БИТОВЕ SL6,0 Х 50 ММ, 10 БРОЯ
КОМПЛЕКТ БИТОВЕ SL6,0 Х 50 ММ, 10 БРОЯ / 11326
Комплектът битове GROSS SL6,0 х 50 мм включва 10 броя. Предназначени са за използване, като приставки с ръчен или механичен инструмент. Технически параметри:
  • Битове: SL6,0 х 50 мм
  • Дължина: 50 мм
  • 6-стенна опашка с размер 0,6 см
  • Материал: инструментална стомана
СВРЕДЛО CROSS HEAD RAIDER SDS-PLUS Ф24Х260MM
СВРЕДЛО CROSS HEAD RAIDER SDS-PLUS Ф24Х260MM / 153681
СВРЕДЛО CROSS HEAD RAIDER SDS-PLUS Ф24Х260MM за пробиване в бетон Raider се характеризира с:
  • Дължина: 260mm
  • Захват: SDS+
  • Предназначение: Бетон
  • Диаметър: 24mm
  • Работна дължина: 200mm
ДИАМАНТЕНА КОРОНА М14 12ММ / 2290531412 Диамантена корона М14 12мм - силно агресивна, равномерна и бърза работа с материала.
Размер 12мм
Марка Grone
ДИАМАНТЕН ТУРБО ДИСК С КОРОНА 125 Х 22,2 ММ GRONE / 2280160125
  • Висока скорост и производителност
  • Максимален ефект на рязане с минимални вибрации
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-CO Ф5.0 MM 1 БРОЙ
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-CO Ф5.0 MM 1 БРОЙ / 157717
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-CO Ф5.0 MM 1 БРОЙ Изработено от висококачествена HSS - CO стомана, осигуряваща му здравина и дълъг живот.
  • Диаметър: 5 мм
  • Обща дължина: 86 мм
  • Дължина на свредлото: 52 мм
ПЛОСКО СВРЕДЛО ЗА ДЪРВО MTX 30 ММ С 6-СТЕННА ОПАШКА
ПЛОСКО СВРЕДЛО ЗА ДЪРВО MTX 30 ММ С 6-СТЕННА ОПАШКА Изработено от стомана. Размерът му е 30 мм. Твърдост на режещи ръбове е 45-54 HRc. Свредлото за дърво е подходящо за употреба с електрически бормашини, винтоверти.