ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „БОРКОРОНА HSS Ф32 / 157824“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
СВРЕДЛО ЗА ДЪРВО Ф6 MM 1 БРОЙ
Сравняване
СВРЕДЛО ЗА ДЪРВО Ф6 MM 1 БРОЙ / 157734
СВРЕДЛО ЗА ДЪРВО Ф6 MM 1 БРОЙ
  • С цилиндрична опашка За чист отвор в дървото
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
БОРКОРОНА HSS Ф30 / 157823
Размер Ф30
Бърз преглед
ДИСК ДИАМАНТЕН DRY 115X22.2MM RD-DD00
ДИСК ДИАМАНТЕН DRY 115X22.2MM RD-DD00 / 162101
162101 ДИСК ДИАМАНТЕН DRY 115X22.2MM RD-DD00
ДИСК ДИАМАНТЕН MATRIX МОКРО РЯЗАНЕ 25ММ / 731919
Размер 25мм
Марка Matrix
БОРКОРОНА ЗА БЕТОН Ф30ММ / 154812 Боркорона за бетон Ф30мм - подходяща за пробиване на работни отвори в твърди и плътни материали, при изграждане и монтаж на конзоли за електрически ключове, контакти, разпределителни кутии и др.
Размер Ф30мм
Предназначение за бетон
ДИАМАНТЕНА КОРОНА М14 28ММ / 2290531428 Диамантена корона М14 28мм - силно агресивна, равномерна и бърза работа с материала. Сегментът, създаден чрез вакуумно запояване, е гаранция за възможно най-високо качество на свързване и устойчивост на корозии.
Размер 28мм
Марка Grone
НОЖ ЗА ЗЕГЕ 127ММ
НОЖ ЗА ЗЕГЕ 127ММ
Марка Bosch
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф14Х350MM
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф14Х350MM / 153625
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф14Х350MM За пробиване в бетон Raider се характеризира с:
  • Дължина: 350mm
  • Захват: SDS+
  • Предназначение: Бетон
  • Диаметър: 14mm
  • Работна дължина: 300mm