ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ УДЪЛЖЕНО 4.0 Х 280 ММ“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ПЛОСКО СВРЕДЛО ЗА ДЪРВО 25MM
Сравняване
ПЛОСКО СВРЕДЛО ЗА ДЪРВО 25MM / 704169
Размер 25мм
Твърдост 56 HRc
Размер ф125х1мм
Предназначение За инокс
Вид Комплект с 11 части
Диск за шлайфане Райдер Про 125х6х22.2мм
ДИСК ЗА ШЛАЙФАНЕ 125Х6Х22.2MM / 160110
ДИСК ЗА ШЛАЙФАНЕ 125Х6Х22.2MM
  • Вътрешен диаметър на диска: 22mm
  • Дебелина на диска: 6mm
  • Диаметър на диска: 125mm
  • Тип: Шлайфане
ШКУРКА КРЪГЛА САМОЗАЛЕПВАЩА P8 / 738049
ШКУРКА КРЪГЛА САМОЗАЛЕПВАЩА P80 125 мм 5БРОЯ/ 738049
ШКУРКА КРЪГЛА САМОЗАЛЕПВАЩА P80 125 мм 5БРОЯ/ 738049 Шкурка за ъглошлайф, самозалепваща, перфорирана, P 80, 125mm, 5бр, 738049, MTX
  • Модел:TD738049
  • Тегло с опаковка:0.04kg
  • Опаковка:2.60cm x 3.00cm x 2.80cm
  • SKU:TD738049
ШКУРКА МРЕЖА ОТ СИЛИЦИЕВ КАРБИД 93X230MM P 40 5 БРОЯ
ШКУРКА МРЕЖА ОТ СИЛИЦИЕВ КАРБИД 93X230MM P 40 5 БРОЯ / 184101
  • Размер: 93 х 230 мм.
  • Едрина на зърното: Р40
  • 5 броя в комплект
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф14Х160MM
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф14Х160MM / 153624
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф14Х160MM За пробиване в бетон Raider се характеризира с:
  • Дължина: 160mm
  • Захват: SDS+
  • Предназначение: Бетон
  • Диаметър: 14mm
  • Работна дължина: 100mm
ПАТРОННИК ЗА БОРМ. КОНУС Ф16MM 16MM С КЛЮЧ RAIDER RD-KC05