ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „ДИАМАНТЕНА КОРОНА М14 8ММ / 2290531408“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
Свредло за бетон Диаметър: Ф 6мм Дължина: 210мм Работна дължина: 150мм Захват: SDS Plus
Сравняване
  • Свредло за бетон
  • Диаметър: Ф 6мм
  • Дължина: 210мм
  • Работна дължина: 150мм
  • Захват: SDS Plus
Бърз преглед
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 190Х24TХ20.0MM RAIDER RD-SB29
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 190Х24TХ20.0MM RD-SB28 / 163135
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 190Х24TХ20.0MM RD-SB28
Купи
Бърз преглед
Четка за бормашина
Четка за бормашина, плоска Ø 30 мм, 744409 Плоска с опашка. Диаметър: 30 мм Диаметър на опашката: 6 мм Изработена е от стоманена вълнообразна тел, с месингово покритие. Прилага се за почистване на метални повърхности от ръжда (корозия) на всякакви метални повърхности (стомана, алуминий, цинкова сплав, месинг, мед и др., както и за благородни метали), замърсявания и др.
СВРЕДЛА ЗА МЕТАЛ 6БР. Ф2, 3, 4, 5, 6, 8MM HSS-CO КОМПЛЕКТ
СВРЕДЛА ЗА МЕТАЛ 6БР. Ф2, 3, 4, 5, 6, 8MM HSS-CO КОМПЛЕКТ / 157112
СВРЕДЛА ЗА МЕТАЛ 6БР. Ф2, 3, 4, 5, 6, 8MM HSS-CO КОМПЛЕКТ Комплектът кобалтови свредла за метал на Raider е подходящ за работа с неръждаема стомана (Inox). Детайлна информация:
  • Диаметър: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 мм.;
  • Покритие: кобалт
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН 18Х500ММ / 2204618500 Свредло за бетон 18х500мм - в основата му е разположена т.нар “опашка на свредлото”. Тя представлява специална форма за SDS-Quick, SDS-max, SDS-plus, цилиндрична опашка или шлицов захват.
Марка WURTH
Предназначение За бетон
Размер 18х500мм
Свредло за бетон, 6 х 210 mm, двойна спирала, SDS PLUS от ​MTX (Matrize Handels GmbH) Germany
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН, 6,5 Х 210 ММ ,ДВОЙНА СПИРАЛА, SDS P /710119
  • Твърдосплавната пластина има специално заточване.
  • Изработени от стомана клас 40Х.
  • Подобрено отвеждане на материала..
  • Увеличено напречно сечение на централната част, което намалява вибрациите.
Размер 8мм
Марка Grone
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-CO Ф10.0 MM 1 БРОЙ
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-CO Ф10.0 MM 1 БРОЙ / 157722
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-CO Ф10.0 MM 1 БРОЙ Изработено от висококачествена HSS - CO стомана, осигуряваща му здравина и дълъг живот.
  • Диаметър: 10 мм
  • Обща дължина: 133 мм
  • Дължина на свредлото: 87 мм