ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „СВРЕДЛО SDS-MAX Ф22Х505MM /153806“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ФРЕЗЕР ЗА ОБЕРФРЕЗА Ф12.7MM H50.8MM ОПАШКА Ф8MM С ЛАГЕР
Сравняване
ФРЕЗЕР ЗА ОБЕРФРЕЗА Ф12.7MM H50.8MM ОПАШКА Ф8MM С ЛАГЕР / 154406
  • Опашка: 8mm
  • Работна дължина: 50.8mm
  • Широчина: 12.7mm
  • С лагер
  • За дърво
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
БОРКОРОНА CARBIDE Ф67 / 157760
БОРКОРОНА CARBIDE Ф67 / 157760
Размер Ф67
Бърз преглед
Подсказка
СВРЕДЛО MATRIX ЗА БЕТОН, 8 Х 110 ММ, ДВОЙНА СПИРАЛА, SDS PLUS / 710059
  • Твърдосплавна пластина марка ВК8 има специално заточване
  • Изчислено е на ударно пробиване
  • Инструментът е направен от стомана марка 40Х
  • Корпусът на свредлото увеличава площта на сечение, което намалява амплитуда на вибрациите му
  • При работа със свредлата с дължина над 400 мм е необходимо допълнително пробиване с по-късо свредло
  • Опашката трябва да се смазва.
ШКУРКА ТРИЪГЪЛНА 285MM VELCRO GRIT 100 5PCS.
ШКУРКА ТРИЪГЪЛНА 285MM VELCRO GRIT 100 5PCS. / 180727
  • Абразивност: 100 mm
  • Предназначение: Шлайфане
  • Размер на шкурката: 285 mm
  • Тип: Velcro триъгълна
ДИСК КЕРАМИЧЕН ПП 200 Х 20 Х 32 10С F1
Керамиченият диск се предлага с преходни втулки позволяващи монтиране на ос с диаметър 16 мм, 20мм, 25,4мм или 32мм.
Предназначение Шлайфане на стомани и сплави
Серия ПП
СВРЕДЛО SDS-PLUS Ф22Х1000MM
СВРЕДЛО SDS-PLUS Ф22Х1000MM /153684
СВРЕДЛО SDS-PLUS Ф22Х1000MM Свредлото SDS Plus на Raider e изработено от висококачествена стомана, което е гаранция за неговата устойчивост.
  • Диаметър на свредлото: 22 мм.;
  • Обща дължина на свредлото: 1000 мм.;
  • Работна дължина на свредлото: 950 мм.
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-CO Ф2.0 MM 2 БРОЯ
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-CO Ф2.0 MM 2 БРОЯ / 157695
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-CO Ф2.0 MM 2 БРОЯ Изработено от висококачествена HSS - CO стомана, осигуряваща му здравина и дълъг живот.
  • Диаметър: 2 мм
  • Обща дължина: 49 мм
  • Дължина на свредлото: 24 мм