ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф8.0Х350MM / 153617“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Размер Ф6
Брой 5 бр в комплект
Бърз преглед
НОЖ ЗА ЗЕГЕ BOSCH ЗА МЕТАЛ 1,2-2,6/75 ММ / 0608116123
НОЖ ЗА ЗЕГЕ BOSCH ЗА МЕТАЛ 1,2-2,6/75 ММ / 0608116123 Нож за прободен трион, предназначен е за рязане на тънки до дебели ламарини, тръби, профили до 10 мм и алуминий до 30 мм.
МАТЕРИАЛ HSS
РАБОТНА ДЪЛЖИНА 75 мм.
ЗАХВАТ Т-захват
Купи
Бърз преглед
Шкурка MTX, Кръгла, За шлифовъчна машина, Самозалепваща, Перфорирана, P 180, 125 mm, 5 бр.
ШКУРКА КРЪГЛА ЗА ШЛИФОВЪЧНА МАШИНА САМОЗАЛЕПВАЩА P150 / 738079
Шкурка кръгла за шлифовъчна машина, самозалепваща, перфорирана, P 150, 125 mm, 5 бр. MTX Germany
  • Производител: MTX Germany
Размер 230х22мм
Брой зъби 40
НАКРАЙНИК ЗА САМОПРОБИВНИ ВИНТОВЕ 65MM TMP 8
НАКРАЙНИК ЗА САМОПРОБИВНИ ВИНТОВЕ 65MM TMP 8 / 338603
  • Магнит: да
  • Материал: Cr-V
  • Присъединителен размер: 1/4"
  • Размер: 8 mm
  • Дължина: 65 mm
Диаметър Ф6.5
Работна дължина 101мм
Предназначение легирани и нелегирани стомани
СВРЕДЛО SDS-MAX Ф20Х600MM
СВРЕДЛО SDS-MAX Ф20Х600MM /153814
СВРЕДЛО SDS-MAX Ф20Х600MM Свредло SDS-max на производителя Raider. Изработено от висококачествена стомана, осигуряваща неговата здравина и дълъг живот.
ЛАМЕЛЕН ДИСК WURTH Ф115 ММ P100 / C0578780100
ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ За рязане на неръждаема стомана
ДИАМЕТЪР 115 мм.