ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „СВРЕДЛО SDS-PLUS Ф5.0 Х 210MM / 153634“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
БОРКОРОНА DIAMOND Ф10 / 157776
Сравняване
БОРКОРОНА DIAMOND Ф10 / 157776
Размер Ф10
Бърз преглед
Шкурка за виброшлайф 93х230 P 80 с 8 отвора 10бр
ШКУРКА ЗА ВИБРОШЛАЙФ 93Х230 P 80 С 8 ОТВОРА 10БРОЯ / 180112
Изпитано и доказано качество, висококачествена изработка, дълъг експлотационен живот.
Купи
Бърз преглед
СВРЕДЛО SDS-MAX Ф22Х1000MM
СВРЕДЛО SDS-MAX Ф22Х1000MM /153816
  • Предназначение: Бетон
  • Диаметър: 22mm
  • Работна дължина: 850mm
  • Дължина: 1000mm
  • Захват: SDS-Max
ДИСК WURTH ЛАМЕЛЕН Ф 125 / 057878540
Марка WÜRTH
Тип За шлайфане
Приложение За неръждаема стомана
Вид Ламелен
Едрина P40
СВРЕДЛО SDS-P4 7Х160 KINETIX / MTS16007
СВРЕДЛО SDS-P4 7Х160 KINETIX / MTS16007 Свредло SDS P-4 7Х160 KINETIX е с диаметър 7 мм и L1: 160 мм. Предимствата на този вид свредла са бързината на смяната на инструмента, лесно обслужване и надеждност.
Серия KINETIX
Размер 7 мм / 160 мм
Модел SDS P-4
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф16Х160MM
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф16Х160MM / 153638
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф16Х160MM За пробиване в бетон Raider се характеризира с:
  • Дължина: 160mm
  • Захват: SDS+
  • Предназначение: Бетон
  • Диаметър: 16mm
  • Работна дължина: 100mm
Шкурка кръгла за шлифовъчна машина, самозалепваща, P 150, 125 mm, 10 бр. от ​MTX (Matrize Handels GmbH) Germany
ШКУРКА MATRIX КРЪГЛА ЗА ШЛИФОВЪЧНА МАШИНА, САМОЗАЛЕПВАЩА, / 738609
Диаметър Ф4.5
Работна дължина 101мм