ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „КОМПЛЕКТ БИТОВЕ 7 ЧАСТИ / 113929“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ПЛОСКО СВРЕДЛО ЗА ДЪРВО MTX 22 ММ С 6-СТЕННА ОПАШКА
Сравняване
СВРЕДЛО ЗА ДЪРВО ПЛОСКО 22ММ MTX / 704149
СВРЕДЛО ЗА ДЪРВО ПЛОСКО MTX 22ММ / 704149 Свредло за дърво плоско, 22mm, 6-стен, 704149, MTX
  • Модел:TD704149
  • Тегло с опаковка:0.06kg
  • Опаковка:3.20cm x 3.90cm x 2.70cm
  • SKU: TD704149
Предназначение за дърво, мека дървесина, шперплат и пр.
Работна дължина 75мм
За рязане от 3 до 30мм
Шкурка
ШКУРКА ЗА ЛЕНТОВА ШЛИФОВЪЧНА МАШИНА, P 150, 75 Х 457 / 742809
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН GROSS 10Х210ММ / 70670
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН GROSS 10Х210ММ / 70670 Свредло за бетон Gross 10х210мм - произведено от марката Gross, която гарантира качеството на продуктите си.
Размер 10х210мм
Марка Gross
ЕКСТРАКТОРИ КОМПЛЕКТ 4БРОЯ TOPMASTER
ЕКСТРАКТОРИ КОМПЛЕКТ 4БРОЯ TOPMASTER / 339701
  • За шпилки с диаметър: 3-5 ; 4-8 ; 5-10 ; 6-12 mm
  • Материал: Cr-Mo steel
  • Присъединителен размер: 1/4"
  • Разфасовка: 4 бр.
  • Изработени от хром-молибденова стомана
  • Удобна кутия за съхранение
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф14Х260MM
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф14Х260MM / 153636
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф14Х260MM За пробиване в бетон Raider се характеризира с:
  • Дължина: 260mm
  • Захват: SDS+
  • Предназначение: Бетон
  • Диаметър: 14mm
  • Работна дължина: 200mm
ФРЕЗЕРИ ЗА ОБЕРФРЕЗА Ф8MM КОМПЛЕКТ 5БРОЯ TYPE C
ФРЕЗЕРИ ЗА ОБЕРФРЕЗА Ф8MM КОМПЛЕКТ 5БРОЯ TYPE C /158302
  • Притежават висококачествени твърдосплавни режещи ръбове. Характеризират се с оптимизирана геометрия и прецизно заточване на режещия ръб. Консумативите са с опашка 8 мм. Без лагер са. Предлагат се с дървена кутия за съхранение.