ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „СТЪПАЛОВИДНО СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ / 723599“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ФРЕЗЕР ЗА ОБЕРФРЕЗА 45° B12.7 MM ОПАШКА Ф8 MM С ЛАГЕР
Сравняване
ФРЕЗЕР ЗА ОБЕРФРЕЗА 45° B12.7 MM ОПАШКА Ф8 MM С ЛАГЕР / 154403
  • Размер: 12.7 мм.
  • Опашка: 8 мм.
  • Лагер
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
ШКУРКА МРЕЖА ОТ СИЛИЦИЕВ КАРБИД 93X230MM P 60 5 БРОЯ
ШКУРКА МРЕЖА ОТ СИЛИЦИЕВ КАРБИД 93X230MM P 60 5 БРОЯ / 184102
  • Размер: 93 х 230 мм.
  • Едрина на зърното: Р60
  • 5 броя в комплект
Купи
Бърз преглед
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-CO Ф2.5 MM 2 БРОЯ
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-CO Ф2.5 MM 2 БРОЯ / 157696
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-CO Ф2.5 MM 2 БРОЯ Изработено от висококачествена HSS - CO стомана, осигуряваща му здравина и дълъг живот.
  • Диаметър: 2.5 мм
  • Обща дължина: 57 мм
  • Дължина на свредлото: 30 мм
Подсказка
СВРЕДЛО MATRIX ЗА БЕТОН, 26 Х 300 ММ, ДВОЙНА СПИРАЛА, SDS / 709229
  • Изчислено е на ударно пробиване
  • Инструментът е направен от стомана марка 40Х
  • Корпусът на свредлото увеличава площта на сечение, което намалява амплитуда на вибрациите му
  • При работа със свредлата с дължина над 400 мм е необходимо допълнително пробиване с по-късо свредло
  • Опашката трябва да се смазва.
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-CO Ф3.5 MM 2 БРОЯ
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-CO Ф3.5 MM 2 БРОЯ / 157699
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-CO Ф3.5 MM 2 БРОЯ Изработено от висококачествена HSS - CO стомана, осигуряваща му здравина и дълъг живот.
  • Диаметър: 3.5 мм
  • Обща дължина: 70 мм
  • Дължина на свредлото: 39 мм
БОРКОРОНА CARBIDE Ф53 MM
БОРКОРОНА CARBIDE Ф53 / 157770
Размер Ф53
ЧЕТКА ЗА ШМИРГЕЛ МЕСИНГ Ф200MM (8)"""
ЧЕТКА ЗА ШМИРГЕЛ МЕСИНГ Ф200MM (8)“““ / 172103
  • Външен диаметър: 200 mm
  • Материал: Месинг
Дебелина 1 мм