ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „ШКУРКА С ОТВОРИ Ф150ММ Р80“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ШКУРКА МРЕЖА ОТ СИЛИЦИЕВ КАРБИД 93X230MM P100 5БРОЯ
Сравняване
ШКУРКА МРЕЖА ОТ СИЛИЦИЕВ КАРБИД 93X230MM P100 5БРОЯ / 184104
  • Дължина /мм/:   230 мм
  • Широчина:  93 мм
  • Едрина на зърното:  P100
  • Брой:  5
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
БУРГИЯ ЗА МЕТАЛ БЪЛГАРСКА Ф 4.8 ВАЛЕРИЙ
МАТЕРИАЛ: Стомана
ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ: За метал
Купи
Бърз преглед
СВРЕДЛО CROSS HEAD RAIDER SDS-PLUS Ф10Х450MM
СВРЕДЛО CROSS HEAD RAIDER SDS-PLUS Ф10Х450MM / 153669
СВРЕДЛО CROSS HEAD RAIDER SDS-PLUS Ф10Х450MM за пробиване в бетон Raider се характеризира с:
  • Дължина: 450mm
  • Захват: SDS+
  • Предназначение: Бетон
  • Диаметър: 10mm
  • Работна дължина: 400mm
НОЖ ЗА ЗЕГЕ BOSCH ЗА МЕТАЛ 1,2-2,6/75 ММ / 0608116123
НОЖ ЗА ЗЕГЕ BOSCH ЗА МЕТАЛ 1,2-2,6/75 ММ / 0608116123 Нож за прободен трион, предназначен е за рязане на тънки до дебели ламарини, тръби, профили до 10 мм и алуминий до 30 мм.
МАТЕРИАЛ HSS
РАБОТНА ДЪЛЖИНА 75 мм.
ЗАХВАТ Т-захват
  • Дължина – 93 мм
  • Ширина – 230 мм
  • P 150
Подсказка
СВРЕДЛО MATRIX ЗА БЕТОН, 30 Х 600 ММ, ДВОЙНА СПИРАЛА, SDS / 709689
  • Твърдосплавна пластина марка ВК8 има специално заточване
  • Изчислено е на ударно пробиване
  • Инструментът е направен от стомана марка 40Х
  • Корпусът на свредлото увеличава площта на сечение, което намалява амплитуда на вибрациите му
  • При работа със свредлата с дължина над 400 мм е необходимо допълнително пробиване с по-късо свредло
  • Опашката трябва да се смазва.
Шкурка
Подходяща за ръчна работа
Размер 230 х 280 мм