ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
БОРКОРОНА ЗА БЕТОН Ф45ММ / 154814 Боркорона за бетон Ф45мм - подходяща за пробиване на работни отвори в твърди и плътни материали, при изграждане и монтаж на конзоли за електрически ключове, контакти, разпределителни кутии и др.
Размер Ф45мм
Предназначение за бетон
Бърз преглед
Шкурка за лентов шлайф 75х457mm Р 40 5бр
ШКУРКА ЗА ЛЕНТОВ ШЛАЙФ 75Х457MM Р 40 5БРОЯ / 183111
Изпитано и доказано качество, висококачествена изработка, дълъг експлотационен живот.
Купи
Бърз преглед
СВРЕДЛО SDS-P4 8Х160 KINETIX / MTS16008
СВРЕДЛО SDS-P4 KINETIX 12Х310 / MTS31012
СВРЕДЛО SDS-P4 KINETIX 12Х310 / MTS31012 Свредло sds-p4 kinetix 12Х310 е с диаметър 12 мм и L1: 310 мм. Важно правило за работа със свредла, които имат захвати SDS е, че трябва да смажете опашката преди употреба.
Серия: KINETIX
Размер: 12 мм / 310 мм
Модел: SDS P-4
СВРЕДЛО SDS-PLUS Ф8.0Х260MM / 153604
ЧАШКОВИДНА ЧЕТКА ЗА ЪГЛОШЛАЙФ 150ММ / 746079 Чашковидна четка за ъглошлайф 150мм - изработена от качествени материали.
Размер 150мм
Предназначение За ъглошлайф
ПЛОСКО СВРЕДЛО ЗА ДЪРВО MTX 30 ММ С 6-СТЕННА ОПАШКА
ПЛОСКО СВРЕДЛО ЗА ДЪРВО MTX 30 ММ С 6-СТЕННА ОПАШКА / 704229
ПЛОСКО СВРЕДЛО ЗА ДЪРВО MTX 30 ММ С 6-СТЕННА ОПАШКА Изработено от стомана. Размерът му е 30 мм. Твърдост на режещи ръбове е 45-54 HRc. Свредлото за дърво е подходящо за употреба с електрически бормашини, винтоверти.
Шкурка за виброшлайф 115х280 P220 с 8 отвора 10бр
ШКУРКА ЗА ВИБРОШЛАЙФ 115Х280 P220 С 8 ОТВОРА 10БРОЯ / 180110
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф14Х310MM
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф14Х310MM / 153653
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф14Х310MM За пробиване в бетон Raider се характеризира с:
  • Дължина: 310mm
  • Захват: SDS+
  • Предназначение: Бетон
  • Диаметър: 14mm
  • Работна дължина: 250mm