ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ШКУРКА VELCRO Ф150MM К180 С 6 ОТВОРА 10 БРОЯ
Сравняване
ШКУРКА VELCRO Ф150MM К180 С 6 ОТВОРА 10 БРОЯ / 180718
Абразивност 180
Диаметър 150 mm
Отвор 6 бр.
Приложение Ексцентършлайф
Разфасовка 10 бр.
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН MUNGO SDS PLUS 6.5Х260
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН MUNGO SDS PLUS 6.5Х210
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН MUNGO SDS PLUS 6.5Х210 В основата му е разположена т.нар “опашка на свредлото”, която представлява специална форма за SDS-Quick, SDS-max, SDS-plus, цилиндрична опашка, или шлицов захват.
Марка: MUNGO
Предназначение: За бетон
Размер: 6.5 х 210 мм
ДИАМАНТЕНА КОРОНА ЗА ПЛОЧКИ М14 75ММ / 2290531475 Диамантена корона за плочки М14 75мм - качество на изпълнението, дълъг експлоатационен живот на продукта.
Предназначение За плочки
Размер 75мм
ДИСК ДИАМАНТЕН ЗА МОКРО РЯЗАНЕ 25.4ММ / 731849 Дисковете с посадъчния диаметър 25,4 мм стават за най-разпространени модели електрорезачки с водно охлаждане.
Размер 19.00cm x 3.90cm x 3.80cm
Вид Непрекъснат ръб
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф18Х450MM
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф18Х450MM / 153612
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф18Х450MM За пробиване в бетон Raider се характеризира с:
  • Дължина: 450mm
  • Захват: SDS+
  • Предназначение: Бетон
  • Диаметър: 18mm
  • Работна дължина: 400mm
Нож за зеге за дърво
НОЖ ЗА ЗЕГЕ ЗА ДЪРВО T““ 100(75)4.0MM 2БР. RD-WT101D / 155409
НОЖ ЗА ЗЕГЕ ЗА ДЪРВО T"" 100(75)4.0MM 2БР. RD-WT101D RAIDER
  • Изработени от високовъглеродна стомана
  • Подходящ за твърда и мека дървесина, както и ламинирани плоскости
  • Универсален "T" захват
  • Дължина: 100mm
  • Захват: T-образен
  • Материал: HCS
  • Предназначение: Дърво
  • Работна дължина: 75mm
  • Стъпка: 6tpi
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН MUNGO SDS PLUS 6 Х 110 В основата му е разположена т.нар “опашка на свредлото”, която представлява специална форма за SDS-Quick, SDS-max, SDS-plus, цилиндрична опашка, или шлицов захват.
Марка: MUNGO
Предназначение: За бетон
Размер: 6 х 110 мм
Ножове за ренде
НОЖОВЕ ЗА РЕНДЕ ЕЛЕКТРИЧЕСКО 82MM 2БРОЯ / 209937
  • НОЖОВЕ ЗА РЕНДЕ ЕЛЕКТРИЧЕСКО 82MM 2БР