ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER / 11539/CEA-18E
КОЛЕДЕН ТИШЛАЙФЕР 32 Х 180 СМ.
Обратно към продуктите
ГОФРИРАНА ВРЪЗКА ЗА СИФОН С ВИТЛО Ф92
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
Кликнете за уголемяване
truper
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
МАТЕРИАЛ: Полипропилен
ЧЕТКА: Въглеродна стомана
РАЗМЕР: 29.5  х 2.7 см
ДЕБЕЛИНА НА НИШКАТА: 0.35 мм
ДЪЛЖИНА НА СНОП: 3.2 см
8 налични
Описание
Връзка с нас ? / Въпрос относно продукт ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
Допълнителна информация
Марка
truper
Доставчик
Евромаркет
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Универсална бъркалка Hardy, която е здрава, стабилна, за обичайна работа със силни или слабо лепящи материали. Бъркалката е изработена от закалена стомана, устойчива на механични повреди и реакция с различни смеси. Размери: 60х400 мм
МАЛАМАШКА СТОМАНЕНА 200/80 / 21101 Маламашка стоманена 200х80мм - огледално полирана. Качеството на маламашката е гарантирано.
Размер 200х80мм
Материал Стомана
Купи
Бърз преглед
ЧЕТКА 2К HARDY 25MM / 0200904325
ЧЕТКА 2К HARDY 25MM / 0200904325 Плоска четка HARDY серия 90, подходяща за боядисване с бои на водна основа, акрилни и алкидни бои, полиуретанови лакове.
Дебелина 13 мм.
Ширина 25 мм.
Дължина на четката 210 мм.
Материал за дръжка двукомпонентна
Материал на влакната Полиестер
Дължина на влакната 43 мм.
ДРЪЖКА ЗА ВАЛЯК 25Х8 / 0140120825 Дръжка за валяк 25х8мм - подходяща за валяк 25 см, двукомпонентна ръкохватка.
Диаметър 8мм
Серия 12
ВАЛЯК ELITAKOLOR ФАСАДЕН ПАК 18 CМ, 18 ММ, Ф 68ММ
ВАЛЯК HARDY ELITAKOLOR ФАСАДЕН ПАК 18 CМ, 18 ММ, Ф 68ММ / 0101226818
Този валяк е с подложка, за по-добра покриваемост на неравности.
  • Дължина на влакното: 18 мм
  • Дължина на валяка (ролката): 180 мм
  • Диаметър на валяка (ролката): ø68 мм
ШПАКЛА -ТОПЕКС 125ММ / ВАЛЕРИЙ
ШПАКЛА -ТОПЕКС 125ММ / ВАЛЕРИЙ
Вид: Шпакла
Дръжка: Против приплъзване и запотяване
ШПАКЛА ЗА ПОЧИСТВАНЕ 100Х160ММ / 0540501000 Шпакла за почистване 100х160мм - преоизведена от марката Hardy, която гарантира качеството на продуктите си.
Размер 100х160мм