ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER / 11539/CEA-18E
Преглед на количката „ШПАКЛА ЗА ПОЧИСТВАНЕ 100Х160ММ / 0540501000“ е добавен във вашата количка.
КОЛЕДЕН ТИШЛАЙФЕР 32 Х 180 СМ.
Обратно към продуктите
ГОФРИРАНА ВРЪЗКА ЗА СИФОН С ВИТЛО Ф92
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
Кликнете за уголемяване
truper
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
МАТЕРИАЛ: Полипропилен
ЧЕТКА: Въглеродна стомана
ДЕБЕЛИНА НА НИШКАТА: 0.35 мм
ДЪЛЖИНА НА СНОП: 3.2 см
8 налични
Описание
Връзка с нас ? / Въпрос относно продукт ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
Допълнителна информация
Марка
truper
Доставчик
Евромаркет
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
Валяк за боядисване на ъгли
Сравняване
  • Предназначен за лесно боядисване на ъгли.
  • Диаметър на валяка (ролката): ø 12 см
  • С дръжка
Бърз преглед
ДРЪЖКА 2K HARDY 40СМ / 0140120640
Диаметър 6 мм
Максимална дължина на дръжката 400 мм
Купи
Бърз преглед
Фасаден валяк 18 cm, 18 mm, Ø68 mm Eurofaza Hardy
ВАЛЯК HARDY EUROFAZA ФАСАДЕН 18 СМ, 18 ММ, Ф 68 / 0100726818
ШПАКЛА ФАСАДНА 50 СМ, НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА
  • Материал: неръждаема стомана
  • Дръжка 2K
ЧЕТКА ПЛОСКА HARDY 25ММ / 0204434510
ЧЕТКА ПЛОСКА HARDY 25ММ / 0204434510 Четка плоска Hardy - серия 43.
Дебелина 15 мм.
Ширина 25 мм.
Дължина на четката 190 мм.
Материал за дръжка дърво
Материал на влакната Полиестерни влакна
Дължина на влакната 45 мм.