ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER / 11539/CEA-18E
Преглед на количката „ЧЕТКА СМЕСЕН КОСЪМ HARDY 70ММ / 0200915770“ е добавен във вашата количка.
КОЛЕДЕН ТИШЛАЙФЕР 32 Х 180 СМ.
Обратно към продуктите
ГОФРИРАНА ВРЪЗКА ЗА СИФОН С ВИТЛО Ф92
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
Кликнете за уголемяване
truper
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
МАТЕРИАЛ: Полипропилен
ЧЕТКА: Въглеродна стомана
РАЗМЕР: 29.5  х 2.7 см
ДЕБЕЛИНА НА НИШКАТА: 0.35 мм
ДЪЛЖИНА НА СНОП: 3.2 см
8 налични
Описание
Връзка с нас ? / Въпрос относно продукт ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
Допълнителна информация
Марка
truper
Доставчик
Евромаркет
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
Валяк полиамид 18мм нишка 180x54x6мм + дръжка - TopStrong
Сравняване
ВАЛЯК ПОЛИАМИД TOPSTRONG 18MM НИШКА 180Х54Х6MM + ДРЪЖКА / 540698
Валяк полиамид + дръжка
  • Марка - TopStrong
  • 18мм нишка
  • Размер - 180x54x6 мм
Материал Неръждаема стомана
Бърз преглед
МАЛАМАШКА СТОМАНЕНА MTX 280Х130 / 867749
Марка MTX
Плоска четка 61" с наклон синя 2,0
ЧЕТКА ПЛОСКА HARDY СЕРИЯ "37" 20 ММ, ЖЪЛТА ПЛАСТМАСОВА ДРЪЖКА
  • Тип: плоска четка
  • Дебелина: 15 мм.
  • Ширина: 20 мм.
  • Дължина на четката: 185 мм.
  • Материал за дръжка: пластмаса
  • Естествен косъм и полиестер
  • Дължина на влакната: 40 мм.
Дръжка за валяк 250x300x6mm TS
ДРЪЖКА TOPSTRONG ЗА ВАЛЯК 250X300X6MM TS / 540609
Дръжка за валяк
  • Размер - 250x300x6mm
  • Марка - TopStrong
КОМПЛЕКТ №72 HARDY 2Х10СМ / 0180720000
Материал пластмаса
Цвят син
ВАЛЯК VELURPLUS 18 СМ, 4 ММ, Ф48 HARDY
ВАЛЯК HARDY VELURPLUS 18 СМ, 4 ММ, Ф48 / 0110344818
Подходящ за емулсионни и латексови бои и лакове на водна основа.
  • Дължина на влакното: 4 мм
  • Диаметър на валяка (ролката): ø48 мм