ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER / 11539/CEA-18E
Преглед на количката „ВАЛЯК ELITAKOLOR 18СМ / 011122481818“ е добавен във вашата количка.
КОЛЕДЕН ТИШЛАЙФЕР 32 Х 180 СМ.
Обратно към продуктите
ГОФРИРАНА ВРЪЗКА ЗА СИФОН С ВИТЛО Ф92
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
Кликнете за уголемяване
truper
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
МАТЕРИАЛ: Полипропилен
ЧЕТКА: Въглеродна стомана
РАЗМЕР: 29.5  х 2.7 см
ДЕБЕЛИНА НА НИШКАТА: 0.35 мм
ДЪЛЖИНА НА СНОП: 3.2 см
8 налични
Описание
Връзка с нас ? / Въпрос относно продукт ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
Допълнителна информация
Марка
truper
Доставчик
Евромаркет
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Универсална бъркалка Hardy, която е здрава, стабилна, за обичайна работа със силни или слабо лепящи материали. Бъркалката е изработена от закалена стомана, устойчива на механични повреди и реакция с различни смеси. Размери: 60х400 мм
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
ВАЛЯК HARDY MICRO 16 КОШНИЧЕН 25 СМ Ф44 ММ / 0119654425
ДЪЛЖИНА НА ВАЛЯКА 25 см
ДЪЛЖИНА НА ВЛАКНОТО 16 мм
ДИАМЕТЪР НА ВАЛЯКА 44 мм
  • Конструкция от неръждаема стомана
  • Двуслойна дръжка
  • Надеждна сглобка с точкова заварка
Фасаден валяк Hardy Hardex ПАК 18см 18мм ø68мм
ВАЛЯК HARDEX ФАСАДЕН ПАК 18 CМ, 18 ММ, Ф 68 ММ / 0100106818
  • Дължина на влакното: 18 мм
  • Диаметър на валяка (ролката): ø68 мм
0100106818 ВАЛЯК HARDEX ФАСАДЕН ПАК 18 CМ, 18 ММ, Ф 68 ММ
Предназначение за отстраняване на излишъка от фугиращата смес
МАЛАМАШКА
Дължина 28 cm
Материал неръждаема стомана
Производител Hardy
Размер на работната повърхност 364 cm²
Широчина 13 cm
ШПАКЛА СТОМАНЕНА ГЪВКАВА TRUPER EXPERT 152 ММ.
ШПАКЛА СТОМАНЕНА ГЪВКАВА TRUPER EXPERT 152 ММ. /15854/ET-6FX
МАТЕРИАЛ: Неръждаема стомана
ДРЪЖКА: Двукомпонентна
ШИРИНА:  152 мм
УДАРНА ГЛАВА: Лят метал
Маламашка
Маламашка, Серия 31
  • Размер: 380x120 мм