СИН ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК FDFNY2250 / 59243
Преглед на количката „НЕИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК JM5012 / 59048“ е добавен във вашата количка.
ЧЕРВЕН ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК PTV1.2512 / 59102
Обратно към продуктите
СОНДА ЗА ИЗТЕГЛЯНЕ НА КАБЕЛ Ф3/15M
Кликнете за уголемяване
ELMARK
Различния цвят на изолацията съответства на различни сечения на проводника.
Материал месингова сплав
Покритие галванично калаено покритие
Изолация поливинилхлорид
Цветове три основни цвята – червен, син, жълт
100 налични
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
Материал месингова сплав
Изолация поливинилхлорид
Връзка с нас ? / Въпрос относно син изолиран накрайник FDFNY2250 ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
При възникнални проблеми не се колебайте да ни потърсите на посочените контакти.
Тук са всичките Ви желания, събрани на едно място !
Бъдете подготвени за всяка ситуация с оналайн магазин eAlfa.bg !
Допълнителна информация
Тегло 0.250 кг
Доставчик
ЕЛМАРК ГРУП ЕООД
Марка
ELMARK
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
НЕИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК JM7010 / 59049
Сравняване
Материал медна сплав
Покритие калаено покритие
За проводници със сечения от 4÷240мм²
С отвор за болт от М6÷М16 мм
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
КАБЕЛНА ГИЛЗА GTY35 / 59205
КАБЕЛНА ГИЛЗА GTY35 / 59205
Материал медна сплав
Покритие калаено
Модел GTY
Сечение на проводника 35 mm²
Дължина 45 mm
Купи
Бърз преглед
Покритие калаено покритие
С отвор за болт от М6÷М16 мм
ЛУСТЕР КЛЕМА H4 MM2 PE / VIV001725
Серия TERMINAL BLOCKS
Напрежение (V) 250V
Размери (mm) 4 mm2
Цвят на корпуса прозрачно
Гаранция 12 месеца гаранция
Материал полиетилен
ФИКСИРАНА ФАСУНГА E27 230V / VIV004418
Фиксирана фасунга E27 230V - осветителното тяло EKE E27 представлява достъпна алтернатива на нощна лампа, която се включва директно в контакт, намиращ се в близост до легло.
Серия EKE
Напрежение (V) 230V
Цокъл E27
Покритие калаено
Модел GTY
Сечение на проводника 120 mm²
Дължина 65 mm
СИНЯ РЕДОВА КЛЕМА LTU2UK 3N / 31035
Номинално напрежение до 800V
Номинален ток до 125А
Сечение на проводника 0.2мм²÷35.00мм²