СИН ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК FDFNY2250 / 59243
Преглед на количката „ЛУСТЕР КЛЕМА H4 MM2 PE / VIV001725“ е добавен във вашата количка.
ЧЕРВЕН ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК PTV1.2512 / 59102
Обратно към продуктите
СОНДА ЗА ИЗТЕГЛЯНЕ НА КАБЕЛ Ф3/15M
Кликнете за уголемяване
ELMARK
Различния цвят на изолацията съответства на различни сечения на проводника.
Материал месингова сплав
Покритие галванично калаено покритие
Изолация поливинилхлорид
Цветове три основни цвята – червен, син, жълт
100 налични
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
Материал месингова сплав
Изолация поливинилхлорид
Връзка с нас ? / Въпрос относно син изолиран накрайник FDFNY2250 ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
При възникнални проблеми не се колебайте да ни потърсите на посочените контакти.
Тук са всичките Ви желания, събрани на едно място !
Бъдете подготвени за всяка ситуация с оналайн магазин eAlfa.bg !
Допълнителна информация
Тегло 0.250 кг
Доставчик
ЕЛМАРК ГРУП ЕООД
Марка
ELMARK
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ФАСУНГА ЗА ПОЛИЛЕЙ Е27
Сравняване
ФАСУНГА ЗА ПОЛИЛЕЙ Е27
Фасунга за полилей - малка пластмасова фасунга – миньонка с ринг и цокъл Е27, 250V, 4A. Фасунгата има максимална работна температура до 200°C.
Напрежение 250V
Номинален ток 4А
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
ЧЕРBЕНА РЕДОВА КЛЕМА LTU2UK 3N / 31032
Номинално напрежение до 800V
Номинален ток до 125А
Сечение на проводника 0.2мм²÷35.00мм²
Материал негорящ полимер
Цвят сив, червен, черен, син
Изолация едностранна
Монтаж на DIN шина
Купи
Бърз преглед
ЖЪЛТ ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК RVL5.54 / 59020
Цветове три основни цвята - червен, син, жълт
ЛУСТЕР КЛЕМА H6 MM2 РЕ / VIV001726
ЛУСТЕР-КЛЕМА Т55
ЛУСТЕР КЛЕМА H6 MM2 PE / VIV001726 Полиетиленова лустер-клема T55°, H/6.0mm2 PE.
Серия TERMINAL BLOCKS
Напрежение (V) 250V
Размери (mm) 2.5 mm2
Цвят на корпуса прозрачно
Гаранция 12 месеца гаранция
Материал полиетилен
ЕЛЕКТРОИЗОЛАЦИОННА ЛЕНТА TESA 33 М Х 19 ММ ЧЕРНА
Дължина на лентата 33м
Широчина на лентата 19мм
Марка Теса
ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК E1510 / 59026
ЛУСТЕР-КЛЕМА
ПОЛИЕТИЛЕНОВА ЛУСТЕР КЛЕМА H-10MM2 PE / VIV003051
ЛУСТЕР КЛЕМА H-10MM2 PE / VIV003051 Полиетиленова лустер-клема T55°, H/10.0mm2 PE.
Серия TERMINAL BLOCKS
Напрежение (V) 250V
Размери (mm) 10 mm2
Цвят на корпуса прозрачно
Гаранция 12 месеца гаранция
Материал полиетилен
ЛУСТЕР КЛЕМА TBH 3 A СЕЧЕНИЕ ПРОВОДНИК ДО 1,5 MM2
ЛУСТЕР КЛЕМА TBH 3A / 31003
ЛУСТЕР КЛЕМА TBH 3A / 31003 Използват се за свързване на проводници със сечение 2.5 до 25 кв.мм.
Модел TBH
Номинален ток 3 A
Номинално напрежение до 660V
Материал негорим PVC
Цвят Бял
Сечение на проводника 4 mm²