СИН ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК FDFNY2250 / 59243
Преглед на количката „ФАСУНГА ЗА GU10 / VIV001689“ е добавен във вашата количка.
ЧЕРВЕН ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК PTV1.2512 / 59102
Обратно към продуктите
СОНДА ЗА ИЗТЕГЛЯНЕ НА КАБЕЛ Ф3/15M
Кликнете за уголемяване
ELMARK
Различния цвят на изолацията съответства на различни сечения на проводника.
Материал месингова сплав
Покритие галванично калаено покритие
Изолация поливинилхлорид
Цветове три основни цвята – червен, син, жълт
100 налични
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
Материал месингова сплав
Изолация поливинилхлорид
Връзка с нас ? / Въпрос относно син изолиран накрайник FDFNY2250 ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
При възникнални проблеми не се колебайте да ни потърсите на посочените контакти.
Тук са всичките Ви желания, събрани на едно място !
Бъдете подготвени за всяка ситуация с оналайн магазин eAlfa.bg !
Допълнителна информация
Тегло 0.250 кг
Доставчик
ЕЛМАРК ГРУП ЕООД
Марка
ELMARK
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
КЕХЛИБАР LED ИНДИКАТОР ELMARK / 401223
Сравняване
Номинално напрежение 230 V
Изолационно напрежение 660V; 50/60Hz
Устойчивост на импулсно напрежение 6000V
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
ЧЕРЕН ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК TE1508 / 59026TE
Цветове три основни цвята - червен, син, жълт
Купи
Бърз преглед
СКОБИ ЗА КАБЕЛ 16
СКОБИ ЗА КАБЕЛ 16
Материал PVC
Цвят на изделието Бял
Предназначение За фиксиране на проводници
ЛУСТЕР-КЛЕМА
ПОЛИЕТИЛЕНОВА ЛУСТЕР КЛЕМА H-10MM2 PE / VIV003051
ЛУСТЕР КЛЕМА H-10MM2 PE / VIV003051 Полиетиленова лустер-клема T55°, H/10.0mm2 PE.
Серия TERMINAL BLOCKS
Напрежение (V) 250V
Размери (mm) 10 mm2
Цвят на корпуса прозрачно
Гаранция 12 месеца гаранция
Материал полиетилен
ДВУПОЛЮСНА ПОРЦЕЛАНОВА КЛЕМА 2Х4ММ
Материал бакелит
Модел Мелоплам
Номинален ток 15 A
ФАСУНГА НАКЛОНЕНА ELMARK Е27 БЯЛА
БЯЛА НАКЛОНЕНА ФАСУНГА E27 ELMARK / 99200
Цвят Бял
Вид на материала PET
Габаритен размер (mm) 78/L:38
СИН ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК E7508 / 59024
СКОБИ ЗА ЗАКРЕПВАНЕ НА КАБЕЛ ELMARK 10ММ ПАКЕТ 100 БРОЯ
СКОБИ ЗА ЗАКРЕПВАНЕ НА КАБЕЛ 10ММ / 500010 Скоби за закрепване на кабел 10мм - скобите за закрепване на кабел осигуряват надеждна защита и дават възможност за прецизно фиксиране на кабели и проводници.
Материал PVC
Цвят на изделиет бял
Диаметър 10 mm