СИН ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК FDFNY2250 / 59243
Преглед на количката „КАБЕЛНА ГИЛЗА GTY120 / 59209“ е добавен във вашата количка.
ЧЕРВЕН ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК PTV1.2512 / 59102
Обратно към продуктите
СОНДА ЗА ИЗТЕГЛЯНЕ НА КАБЕЛ Ф3/15M
Кликнете за уголемяване
ELMARK
Различния цвят на изолацията съответства на различни сечения на проводника.
Материал месингова сплав
Покритие галванично калаено покритие
Изолация поливинилхлорид
Цветове три основни цвята – червен, син, жълт
100 налични
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
Материал месингова сплав
Изолация поливинилхлорид
Връзка с нас ? / Въпрос относно син изолиран накрайник FDFNY2250 ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
При възникнални проблеми не се колебайте да ни потърсите на посочените контакти.
Тук са всичките Ви желания, събрани на едно място !
Бъдете подготвени за всяка ситуация с оналайн магазин eAlfa.bg !
Допълнителна информация
Тегло 0.250 кг
Доставчик
ЕЛМАРК ГРУП ЕООД
Марка
ELMARK
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
НУЛЕВА КЛЕМА НЕИЗОЛИРАНА SP 029- 8
Сравняване
НЕИЗОЛИРАНА НУЛЕВА КЛЕМА SP0298 / 14208
НЕИЗОЛИРАНА НУЛЕВА КЛЕМА SP0298 / 14208 Предназначена е за експлоатация при температура от -40°C до 85°C. Тя е с дължина 76.5 мм. Предлага се в син цвят.
Материал месингови елементи, пластмасова изолация
Цвят сив/син
Устойчивост -40°C÷+85°C
Изолация пластмасова изолация
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
СИН ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК TE7508 / 59024TE
Цветове три основни цвята - червен, син, жълт
Купи
Бърз преглед
ЖЪЛТ ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК RVL5.54 / 59020
СКОБИ ЗА ЗАКРЕПВАНЕ НА КАБЕЛ 12ММ / 500012 Скоби за закрепване на кабел 12мм - скобите за закрепване на кабел осигуряват надеждна защита и дават възможност за прецизно фиксиране на кабели и проводници.
Материал PVC
Цвят на изделиет бял
Диаметър 12 mm
Цена за пакет
СКОБИ ЗА КАБЕЛ 10
СКОБИ ЗА КАБЕЛ 10
Материал PVC
Цвят на изделието Бял
Предназначение За фиксиране на проводници
ЖЪЛТО-ЗЕЛЕНА РЕДОВА КЛЕМА 10JD / 31104
Номинално напрежение до 800V
Номинален ток до 135А
Сечение на проводника 0.2мм²÷35.00мм²
ЛУСТЕР КЛЕМА H4 MM2 PE / VIV001725
Серия TERMINAL BLOCKS
Напрежение (V) 250V