КОЛЕЛО ХОДОВО 1701-MTB-050 F04 M10
Преглед на количката „КОЛЕЛО ХОДОВО 1702-PPB-050 F04“ е добавен във вашата количка.
КУПИЧКА БРЮЛЕ 8,5 СМ 130 МЛ. 1 БРОЙ / 00010283
Обратно към продуктите
ЕДНОЦВЕТНИ БАЛОНИ 20 / И02-8302
Кликнете за уголемяване
  • Диаметър на колелото – 50 мм.
21 налични
Описание
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ДРЪЖКА КЛАСИКО ОБИКНОВЕНА 70 ЧЕРНА
Сравняване
Междуцентрие 70мм
Предназначение входни врати, вътрешни врати, сервизни помещения и др.
Марка Sonico
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
КОЛЕЛО ХОДОВО 3802-MUR-150
КОЛЕЛО ХОДОВО 3802-MUR-150
  • Диаметър на колелото - 150 мм.
  • Качество на изпълнението ,дълъг експлоатационен живот на продукта.
ДРЪЖКА ПРЕСЛАВ SONICO С ТОПКА 90 ММ ЧЕРНА
  • Дръжка за интериорни, вътрешни или входни врати
  • Обикновена ръкохватка и топка
  • Междуцентрие: 90мм