КОЛЕЛО ХОДОВО 1701-MTB-050 F04 M10
Преглед на количката „ПАНТА ФАЛЦОВА ЛЯВА 13L / 11160413L“ е добавен във вашата количка.
КУПИЧКА БРЮЛЕ 8,5 СМ 130 МЛ. 1 БРОЙ / 00010283
Обратно към продуктите
ЕДНОЦВЕТНИ БАЛОНИ 20 / И02-8302
Кликнете за уголемяване
  • Диаметър на колелото – 50 мм.
21 налични
Описание
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
СЕКРЕТЕН ПАТРОН 90 ММ ANBO/40/50
Сравняване
РАЗМЕР: 40 х 50 мм
ПОКРИТИЕ: Сатен никел
МАТЕРИАЛ: Месинг/Хром
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
СЕРВИЗНА ДРЪЖКА КЛАСИКО ЧЕРНА 70
Цвят Черна
Марка Сонико
Вид Сервизна дръжка
Купи
Бърз преглед
Междуцентрие 90 мм
Цвят Черна
Предназначение За офиси, жилищни помещения и други.
СЕКРЕТНА ДРЪЖКА ГАБРОВО 1/2 МЕСИНГ
Вид Секретна дръжка
Серия Габрово
Междуцентрие 70мм
КОЛЕЛО ХОДОВО 1702-PPB-050
  • Диаметър на колелото - 38 мм.
Цвят Антик
Марка Сонико
Вид Сервизна дръжка
Междуцентрие 70 мм