БИМЕТАЛЕН НАКРАЙНИК DTL112014 / 59230
Преглед на количката „ЖЪЛТ ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК ЗА БОЛТ RV5.55 / 59016“ е добавен във вашата количка.
НЕИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК JM7012 / 59050
Обратно към продуктите
ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК Е 7508/СИН 100БРОЯ
Кликнете за уголемяване
ELMARK
Осигурява се сигурна връзка в основата на накрайника.
Модел DTL-1
Сечение на проводника 120 mm²
Отвор за болт 14 mm
Дължина 120 mm
Вид на материала Медно-алуминива сплав
Марка ELMARK
10 налични
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
Модел DTL-1
Сечение на проводника 120 mm²
Отвор за болт 14 mm
Дължина 120 mm
Връзка с нас ? / Въпрос относно биметален накрайник DTL112014 ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
При възникнални проблеми не се колебайте да ни потърсите на посочените контакти.
Тук са всичките Ви желания, събрани на едно място !
Бъдете подготвени за всяка ситуация с оналайн магазин eAlfa.bg !
Допълнителна информация
Тегло 0.050 кг
Доставчик
ЕЛМАРК ГРУП ЕООД
Марка
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
НЕИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК JM3512 / 59045
Сравняване
Материал медна сплав
Покритие калаено покритие
За проводници със сечения от 4÷240мм²
С отвор за болт от М6÷М16 мм
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
Материал медна сплав
Покритие калаено покритие
С отвор за болт от М6÷М16 мм
Материал PVC
Цвят на изделието Бял
Предназначение За фиксиране на проводници
ЧЕРВЕН ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК E1008 / 59025
Материал месингова сплав
Покритие галванично калаено покритие
Изолация поливинилхлорид
Цветове три основни цвята - червен, син, жълт
НЕИЗОЛИРАНА НУЛЕВА КЛЕМА SP0294 / 14204
НЕИЗОЛИРАНА НУЛЕВА КЛЕМА SP0294 / 14204 Предназначена е за експлоатация при температура от -40°C до 85°C. Тя е с дължина 76.5 мм. Предлага се в син цвят.
Материал месингови елементи, пластмасова изолация
Цвят сив/син
Устойчивост -40°C÷+85°C
Изолация пластмасова изолация
Модел CHS
Сечение на проводника 2.5 mm²
Дължина 12 mm
Забележка Цена за пакет
ОСНОВА ЗА КАБЕЛНА ПРЕВРЪЗКА MT30 / 500043
Цвят Бял
Дължина 30 mm
Широчина 30 mm