БИМЕТАЛЕН НАКРАЙНИК DTL112014 / 59230
Преглед на количката „НЕИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК JM5012 / 59048“ е добавен във вашата количка.
НЕИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК JM7012 / 59050
Обратно към продуктите
ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК Е 7508/СИН 100БРОЯ
Кликнете за уголемяване
ELMARK
Осигурява се сигурна връзка в основата на накрайника.
Модел DTL-1
Сечение на проводника 120 mm²
Отвор за болт 14 mm
Дължина 120 mm
Вид на материала Медно-алуминива сплав
Марка ELMARK
10 налични
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
Модел DTL-1
Сечение на проводника 120 mm²
Отвор за болт 14 mm
Дължина 120 mm
Връзка с нас ? / Въпрос относно биметален накрайник DTL112014 ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
При възникнални проблеми не се колебайте да ни потърсите на посочените контакти.
Тук са всичките Ви желания, събрани на едно място !
Бъдете подготвени за всяка ситуация с оналайн магазин eAlfa.bg !
Допълнителна информация
Тегло 0.050 кг
Доставчик
ЕЛМАРК ГРУП ЕООД
Марка
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ЧЕРBЕНА РЕДОВА КЛЕМА LTU2UK 5N / 31052
Сравняване
Номинално напрежение до 800V
Номинален ток до 125А
Сечение на проводника 0.2мм²÷35.00мм²
Материал негорящ полимер
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
ИЗОЛИРАНО СЪЕДИНЕНИЕ ELMARK BV 1.25/ЧЕРВЕНО 100 БРОЯ
ЧЕРВЕНО ИЗОЛИРАНО СЪЕДИНЕНИЕ BV1.25 / 59001
Модел PVT
Цвят Червен
Сечение на проводника 4-6 mm²
Купи
Бърз преглед
Материал медна сплав
Покритие калаено покритие
За проводници със сечения от 4÷240мм²
С отвор за болт от М6÷М16 мм
ЧЕРВЕН ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК PTV1.2510 / 59101
Материал месингова сплав
Покритие галванично калаено покритие
Изолация поливинилхлорид
Цветове три основни цвята - червен, син, жълт
Размери 20м. х 19мм
Удължение при скъсване (%) 160
Обща дебелина [μm] 130
Адхезия/Стомана [N/cm] 2.7
ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК PBDD 2-250/СИН 100БРОЯ
СИН ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК PBDD2250 / 59107
Материал месингова сплав
Изолация поливинилхлорид
СКОБИ ЗА ЗАКРЕПВАНЕ НА КАБЕЛ ELMARK 4ММ ПАКЕТ 100 БРОЯ
СКОБИ ЗА ЗАКРЕПВАНЕ НА КАБЕЛ ELMARK 4ММ / 500004
СКОБИ ЗА ЗАКРЕПВАНЕ НА КАБЕЛ ELMARK 4ММ / 500004 Скоби за закрепване на кабел 4мм - скобите за закрепване на кабел осигуряват надеждна защита и дават възможност за прецизно фиксиране на кабели и проводници.
Материал PVC
Цвят на изделиет бял
Диаметър 4 mm
Цена за пакет
Материал медна сплав
Покритие калаено покритие
С отвор за болт от М6÷М16 мм