БИМЕТАЛЕН НАКРАЙНИК DTL112014 / 59230
НЕИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК JM7012 / 59050
Обратно към продуктите
ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК Е 7508/СИН 100БРОЯ
Кликнете за уголемяване
ELMARK
Осигурява се сигурна връзка в основата на накрайника.
Модел DTL-1
Сечение на проводника 120 mm²
Отвор за болт 14 mm
Дължина 120 mm
Вид на материала Медно-алуминива сплав
Марка ELMARK
10 налични
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
Модел DTL-1
Сечение на проводника 120 mm²
Отвор за болт 14 mm
Дължина 120 mm
Връзка с нас ? / Въпрос относно биметален накрайник DTL112014 ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
При възникнални проблеми не се колебайте да ни потърсите на посочените контакти.
Тук са всичките Ви желания, събрани на едно място !
Бъдете подготвени за всяка ситуация с оналайн магазин eAlfa.bg !
Допълнителна информация
Тегло 0.050 кг
Доставчик
ЕЛМАРК ГРУП ЕООД
Марка
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК CHS4 / 59116
Сравняване
Модел CHS
Сечение на проводника 1.5-2.5 mm²
Дължина 20.1 mm
Забележка Цена за пакет
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК TE1014 / 59030TE
Материал месингова сплав
Покритие галванично калаено покритие
Изолация поливинилхлорид
Цветове три основни цвята - червен, син, жълт
Купи
Бърз преглед
Материал медна сплав
Покритие калаено покритие
За проводници със сечения от 4÷240мм²
С отвор за болт от М6÷М16 мм
ЖЪЛТО ИЗОЛИРАНО СЪЕДИНЕНИЕ PVT5.5 / 59014
Модел PVT
Цвят Жълт
Сечение на проводника 4-6 mm²
Модел GL
Цвят Черен
Дължина 1 m
Диаметър преди свиване 4 mm
МОНТАЖНА ЛЕНТА ЗА ОГЛЕДАЛА БЯЛА 5 М Х 19 ММ
БЯЛА МОНТАЖНА ЛЕНТА ЗА ОГЛЕДАЛА 5МX19ММ
Вид Двойнолепяща лента
Предназначение За монтаж на огледала без пробиване
Защита Устойчива на влага
Дължина 5м
Широчина 19 мм
ДЮБЕЛ ЗА КРЪГЪЛ КАБЕЛ 5 / 500440 Подходящ за кръгъл кабел със сечение: 2x0.5; 2x0.75; UTP; FTP.
Цвят Бял
Диаметър 6-7 mm
Широчина 8 mm
Цена за пакет 50 броя
СИВА РЕДОВА КЛЕМА LTU2UK 6N / 31033
Номинално напрежение до 800V
Номинален ток до 125А
Сечение на проводника 0.2мм²÷35.00мм²